Pretty Woman a Léčitelka Duše.

Smysl života nenajdete pod kamenem, kam ho někdo jiný schoval. Smysl můžete dát životu pouze sami, z vlastního nitra.
Dr. Robert Firestone, spisovatel psychoterapeut

Potřebujete psychickou pomoc?
Cítíte se na dně?
Trápíte se?
Chcete najít klid v duši?
Chcete opět cítit radost ze života?

V dnešní době jsou ordinace psychologů zaplněny, často na měsíce dopředu. Buďto jsou dlouhé čekací termíny nebo už mají psychologové tak naplněnou kapacitu, že nezvládnou přijímat další lidi.
Lidé, kteří si potřebují promluvit o svém problému, tak musí dlouhodobě čekat, než na ně přijde řada a jestli se vůbec dočkají. Jenomže když má člověk problém nebo je natolik v úzkých, potřebuje to probrat a poradit PRÁVĚ TEĎ. Ne až za dlouhé měsíce. Trápí ho negativní pocity a neví si s danou situací rady TEĎ!

Znám lidi, kteří se „léčí“ prášky, házejí do sebe jeden za druhým, protože jim to doktor předepsal. Několik silných prášků denně. A jak je možné, že se necítí o nic lépe a cítí se pořád stejně. Špatně. Přímo mizerně. Proč?

Prášky duši neumlčí ani neutiší. Neuklidníte tím volání duše, po vaší pozornosti. Úzkost, stres, deprese, je vibrací hlasu vaší duše. Dává tím najevo, že je něco špatně v systému, ve vašem těle. Volá po nápravě. Touží po změně.
Taky bolest má určitý význam. Něco nás učí. Potlačit negativní emoce znamená potlačit zpětnovazební mechanismy, které nám pomáhají řešit problémy.

Svět je světem vibrací. Stejně jako emoce jsou ve skutečnosti vibrace. 💓

Na základě energetické gramotnosti a velmi silné empatie vnímám z tónu hlasu a skladbě slov, jak na tom člověk je. Zároveň vidím vnitřním zrakem tyto energie emocí.

Povím vám příběh, na který jsem si právě vzpomněla.

Před pár lety mi volala kolegyně z práce a už z první věty a tónu hlasu jsem poznala, že je na tom dost špatně. Prosila mě, ať jí vyložím karty. Měla náročné období v soukromém vztahu a do toho další stres, když se přihlásila do soutěže krásy, která měla probíhat v televizi, v přímém přenosu. Navíc v zákulisí soutěže byly nějaké neshody mezi ní a ostatními soutěžícími ženami, což na dobré náladě taky nepřidá.

Povídala jsem si s ní necelou hodinku. Změna v náladě a v psychice byla neskutečná. Měla jsem radost, že jsem jí pomohla znovu nahodit jiskru a nastartovat motor. 😍

Přesto mě druhý den v práci překvapila další kolegyně, která mě vítala obdivným zvoláním: Vy jste léčitelka duše! A hned mi vyprávěla, jak si myslela, že bude muset volat pohotovost. Jak psychicky i fyzicky špatně, na tom dotyčná kolegyňka byla. A jak viděla na vlastní oči změnu v chování, po našem rozhovoru. To byl obrat o sto stupňů!
Předtím zvracela a úzkostí se celá klepala a po necelé hodince povídání, znovu zářila a skákala radostí…prý doslova! 😍🥳🤸‍♀️
Nakonec to byl veselý příběh. Ale…

…víte, vždy mě dokáže rozesmutnit zpráva, když si přečtu nebo zaslechnu… například, že známá herečka náhle skočila z okna, když její manžel odešel z domu pouze něco nakoupit. Prý trpěla depresemi a prášky ji nepomáhaly.
Vždy si říkám, třeba by jí právě tehdy, v tom kritickém okamžiku, pomohla právě taková hodinka rozhovoru.
S někým laskavým a empatickým, kdo vyslechne její trápení, které možná někde v hloubce skrývala, před světem i před sebou. Někdo, kdo by pohladil její duši a pomohl zažehnout znovu jiskru…

Cítíte se špatně? Věnujte pozornost svému duševní zdraví!
Věnujte pozornost své duši! ♥️

A víte, co je důležité? Dobré otázky! To jsou ty magické otázky, které otevřou vaši mysl a je to jako když v ten okamžik, na vás padne magický prach řešení problému.

A kde můžete takové otázky najít? Dala jsem dohromady 42 velmi silných otázek osobního rozvoje, na které když si odpovíte, hodně se o sobě dozvíte. O čem zatím nemusíte mít ani potuchy a může vás to velmi mile překvapit. Nabízím je jako dárek v ebooku Dobré otázky a můžete ho získat zde: ↙️

https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka 😍🐾

Jsem taky autorkou naprosto jedinečných a originálních Magických karet emocí, které dokážou při výkladu krásně zrcadlit emoce dotyčného člověka.

Pokud cítíte, že potřebujete obnovit vaše vnitřní zdroje, udělat revizi a nastartovat, neváhejte. Vaše duše čeká na spojení s vámi.
Vaše duše touží létat. 🤸‍♀️✈️
Pojďte – společně nahodíme jiskru a zažehneme znovu motory. 🌟💥🔥🚀

Koukněte zde: ⬇️

https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci 😍🥰

Přeju vám, ať se máte letněkrásně, úžasňákově, prostě ať se má vaše duše božsky. 🌟💖🥰

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře