Kudy vede cesta do systému, prosím?

Littlewoodův zákon o Zázracích:
Zázraky se dějí pravidelně a je třeba s tím počítat. Každý běžný člověk zažívá během života zázrak v počtu zhruba jednou za měsíc.
Kudy vede cesta do systému, prosím?
Když si odskočíme na planetu Země, tak první, kdo má pravomoc je systém a přidělí nám číslo. Říkají tomu rodné.
Pak se dostaneme do rukou rodičů, (tedy, jak kdo) a ti nainstalují první programy do neuronové sítě v mozku.
Dostaneme se do rukou dalším programátorům, kteří instalují programy o stošest. O zázracích se ve škole neučí, systém učí jiné věci. Především ten, že tvoje matka je opakování a označují to za moudrost. Kopírování je legální a úplně nej životní štěstí. Heslem školství je: Staň se kopií.
Když jsme dostatečně emočně naprogramovaní, je čas dostat se do spárů partnerů, kteří emočně obnaží a ohlodají až na kost.
Pak přichází ten správný čas, kdy se člověk ocitá ve spárech pološíleného ega, které se stane strůjcem všech nepřekonatelných překážek. Stane se hlavním šéfem životních, hrůzostrašných scénářů.
Čas běží a pološílená duše vytrvale čeká, kdy to utrpení skončí a bude si plout jinam, kde je veseleji.
Je to ten správný čas na potlačování emocí a úspěšný rozjezd ve velkém, v oblasti závislostí. Z člověka se stává kobylka, která spase a vypije, co jí přijde do cesty.
Pro mnohé je to výživná půda, z které se rodí šílené nápady jako je záchrana planety, záchrana lidstva, vesmírné hromadné meditace a další šílené rady a návody, jak žít, protože všichni ostatní se domnívají, že jsme blbci a nevíme jak na to.
V polospánku a šíleného hledání svatého grálu, na cestě osobního rozvoje, která má vést za posláním, úspěchem a jiskrou osvícení se najednou proberete.
Nejspíše lehce nasraní, z toho, co vidíte. Takže všem kolem, obrazně nakopete prd*l, s dotazem, proč vás nevzbudili dřív a nechali vás tak dlouho spát.
Jak správně tušíte, při transformaci je nejdůležitější vyjádřit svůj vztek.
Vyrvete si ze spáru systému, zpět svou duši.
Osvobodíte se.
Průměrnost a kopii pohřbíte sto metrů pod zem.
Stanete se tím, čemu se říká jedinečný originál.
Děláte to, co vám jde, zaměřujete pozornost na to, co vás baví. To není klišé. To je fakt. To je vaše realita.
Každý se rozhoduje sám za sebe, jak vnímá sám sebe a své prostředí.
Jestli chce vidět ve svém světě Zázraky.
Zázrakem je, že Zázraky se dějí.
Je to osobní uvědomění, že žijete v přátelském vesmíru, který vám přeje jen to dobré.
Máte čich na to, kde je pravda a kde je lež.
Věříte systému nebo raději sami sobě, své intuici?
Všichni máme svobodnou volbu.
Mějte se krásně.🥰❤️😍
S láskou Milena ❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře