Máte rádi slevy?

Leden je měsíc, kdy se všechny obchody vzájemně předhánějí, kdo dá větší slevu na své zboží.
Nakupujete rádi ve slevách? A co když natrefíte na kousek, který se vám už déle líbí, ale nekoupily jste si ho, protože se vám to třeba právě nehodilo? A najednou ho uvidíte, že je za úplně jinou cenu. Odoláte a nebo vás to potěší a s radostí si ho koupíte?

Přiznám se, že já to takhle občas mám. Vidím to vždy optimisticky a vysvětlím si to po svém. Že tam ten můj kousek zůstal a čekal na mě, až si ho vyzvednu.

Myslím, že každého potěší, když si koupí něco hodnotného za levnější cenu. Je to i o tom pocitu, že můžu ušetřit a zároveň si pořídit něco, protože právě teď mám štěstí 🍀😍 pro svůj nákup.

Ikdyž 🧐…vzpomínám si, jednou jsem obvolávala naše stálé zákaznice a informovala je osobně, že máme právě výrazné slevy na jejich oblíbené zboží a jedna paní mě slušně zpražila: „Ne, nemám zájem o žádné slevy.“
No, dobře, tak se nezlobte.

A protože jsem i já ovlivněna slevami a v lednu jsem jich hojně využila, tak jsem se rozhodla potěšit druhé.
Napadlo mě, vždyť i já můžu dát slevy na své produkty. A tak vám píšu, aby vám to neuniklo.
Pokud vás zaujal ebook Zázraky se dějí aneb Jsi kočka a nebo Andělský tanec emocí, tak máte možnost si je pořídit o 50 procent levněji. A nebo dohromady je můžete získat ještě levněji.

Neváhejte a nakoukněte zde:
https://milenamachurova.cz/ebook-andelsky-tanec-emoci 😇
https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka 💖
https://milenamachurova.cz/magicke-naramky 💞

Někdy totiž všechy dobře míněné rady, co a jak by se mělo dělat, jsou nanic, když je člověk v depresi a cítí se moc špatně.
Tím, že jsem velmi silně empaticky založená, vycítím, kdy je čas k optimistickému nakopnutí a kdy je čas jen pro útěchu duše a povzbuzení, že všechno špatné dřív nebo později odejde a bude zase dobře.
Není to o laciném chlácholení, ale o tom, vědět, jak správně komunikovat, aby se druhý člověk opravdu cítil lépe.

Proto jsem dala taky nabídku konzultace a výkladu s kartami emocí i na půl hodiny, za poloviční cenu. Vím velmi dobře, jak i půl hodinka rozhovoru dokáže člověku pomoci. Otočí se směr myšlení a tím zároveň dochází i ke změně pocitů. Lidé vnímají, jako by se jim nabili baterky a cítí se plní energie.

Je to jako s vaším mobilem, dochází mu energie, musíte ho nabít a strčit do zásuvky.
Pokud vám dochází energie, je potřeba něco udělat. Každý z nás víme, co nám pomáhá a co nám udělá dobře.

Můžete nakouknout zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci 💖

A možná máte rádi meditace ve svém soukromí, tak vám nabídnu úžasné Magické karty emocí, s kterými můžete meditovat každý den.
A co vlastně ve stručnosti meditace znamená?

Zklidnění, zaměření sama na sebe a na svůj vnitřní svět. Spojení se svým vyšším Já. A to tyto karty umí dokonale.
Dokážou vás přes vaše pocity, spojit přímo s vaší duší.

Pokud vás to zaujalo, najdete vše o kartách zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci 🎁

My lidé vnímáme a cítíme svou vnitřní sílu. Která, když je správně aktivovaná a máme dobré spojení, tak cítíme jako když máme křídla a můžeme létat. 🧚‍♀️
A někdy může přijít období nebo jen špatný den, kdy tato síla pohasne a oslabí.

Všechny produkty, které jsem vytvořila, byly tvořeny s inspirací s láskou, s touhou, podpory a útěchy, pro duši a tělo.
Pro vnitřní sílu. 💖
Tu potřebujeme právě pro ten pocit…že můžeme létat… i přesto, že ty naše křídla nejsou vidět. 💞

Mějte se úžasně a krásně. 🥰🧚‍♀️💖
S láskou na andělských frekvencích Milena 🧚‍♀️😇😍💖

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře