Magická esence ženy

Magická esence je směsí našeho chování, stylu, vyjadřování, co čteme, co jíme, to jak cítíme, co si myslíme a čemu věříme.
Naše chování, charakter, je taky to, jak se chováme a co děláme, když si myslíme, že nás nikdo nevidí.
Magická esence je naše životní energie a záleží na tom, čím ji živíme.

Naším tělem proudí energie emocí a ty přitahují to, co milujeme, co nenávidíme a čeho se bojíme.
Láska nebo nenávist. Strach nebo láska. Zlo nebo dobro. Jsou to vytvořené protipóly. Nenávist je nedostatek lásky. Strach je nedostatek lásky. Zlo je nedostatek dobra.

Když budete láskyplně pečovat o své emoce, budete tak zároveň pečovat o svou mysl, tělo i duši, aby vámi proudilo Dobro.
Když vámi bude proudit Dobro, začnete si všímat znamení kolem vás, že jste na správné cestě. Jsou nepřehlédnutelná, stačí se jen rozhlédnout. Říká se tomu synchronicita. Jsou to signály z vesmíru a taky signály vaší duše.

Možná vám to bude připadat přitažené za vlasy, ale já třeba vidím všude srdce, každý den, kdekoliv jdu, na chodníku kaluž po dešti ve tvaru srdce, na schodech skvrna ve tvaru srdce, ukrojím papriku, vidím dvě srdce, zakrojím pomeranč, zase, vypiju kávu, na hrnku otisk z kávy ve tvaru srdce, vyjdu na balkón a dokonce holubí trus ve tvaru srdce. Vyšisované sluncem do stříbrné barvy.
Zasměju se, samozřejmě vyfotím a vzpomenu si na holoubka, který se na mém balkóně narodil. Přiznám se, že jsem tehdy byla trochu netrpělivá, kdy už se naučí létat a vyletí do světa.

Občas mi na zábradlí jeden sedá a kouká na mě. Vůbec nemá strach. Mluvím k němu, tak co, jak jde život, jak se máš? Věřím, že to hovínko ve tvaru srdce byla jeho tvořivost. Tak nevím, jestli to znamenalo, že je to poděkování anebo, že je to na ho..o. 😍

Možná vám i tohle bude připadat přitažené za vlasy, ale mluvím sama k sobě způsobem, tak miláčku nic se nestalo, broučku udělej to takhle, zlatíčko to je v pořádku, buď v klidu…💖😍

Jsou totiž emoce, které nám energii dávají anebo emoce, které energii berou. Záleží na tom, jak se sami k sobě chováme. Ono totiž, jak se můžete cítit dobře, když si začnete něco vyčítat, nadávat si, zlobit se na sebe…

Jak jednou řekl Steve Jacobs, že investice do naší duše, je tou nejlepší investicí na světě.

Když se spojíte se svou duší, tak si ji zamilujete a budete si ji chránit a hýčkat, protože si uvědomíte, jaký jste našli poklad. Ale tou největší investicí tohoto pokladu je uvědomění, že už nikdy nezůstanete sami. Našli jste sami sebe.
Našli jste svou duši…Magickou Esenci Dobra. A začne se vám líbit plout přátelským Vesmírem. 😍💓💖🌟🚀

Tak kdo ji stále ještě hledáte, tak přestaňte hledat. Je přímo uvnitř vás. Jemně a laskavě k vám promlouvá. Ztište se a naslouchejte. A až ji spatříte, věřte, že se zamilujete na první magický pohled. A víte jaké to je, když se zamilujete. No přece…úúúžasnééé. 😍💖💓

Duše, žena a síla je ženského rodu. Neznamená to však, že žena musí být silná jako muž. Ženy se nemusí srovnávat a dokazovat něco mužům. Znamená to mít vnitřní sílu a víru v naše ženské schopnosti, které do nás Vesmír vložil. Ženy mají používat své tři Božské dary. Jsou to dary Moudrost, Laskavost a Empatie. Každá žena je může v sobě objevit.

Dostaly jsme je proto, abychom je předávaly do mužského světa. Svět válek a zbraní je mužský svět, ve kterém trpí ženy, děti i muži. Našim úkolem je ukázat mužům jiný pohled na svět. Že je možné žít ve světě Míru a Lásky. My ženy, chceme silné muže, jen kvůli tomu pocitu, že nás můžou ochránit. Ale přitom zároveň vědět, že žádné nebezpečí neexistuje, že už  jsou to jen vzpomínky na minulost. Náruč milovaného muže dává ženě pocit, že je v úplném bezpečí. Už žádný muž nebojuje, pouze miluje.

Kdysi dávno došlo k chaosu v mužské a ženské energii, válka a zbraň je ženského rodu, ale v mužském světe. Je čas složit zbraně a přestat bojovat. Ženská a mužská energie má vzájemně prolínat, podporovat a dodávat si svou sílu. Duše proti sobě nebojují. Duše jsou ve vzájemné Lásce.

Duše a Síla má dvě křídla, která nám dávají možnost vzlétnout, abychom získali nadhled nad sebou i nad světem.

 

A kdybyste potřebovali magický pohled na magické karty emocí, po čem touží vaše duše, tak nakoukněte zde:⬇️
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci 💓

S láskou k mé duši ❤️ s láskou k vaší duši ❤️
Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře