Kdo kontroluje vaši mysl? 🧐

Kdo kontroluje vaši mysl? 🧐
Je snad virus záminkou pro větší kontrolu a omezení lidských práv a svobod? 🤔

Je to už 31 let od roku 1989 a změny režimu. Hurá svoboda…?
Vzpomínám, jak do roku 1989 byl první květen oslavován tak, že byly dospělí a děti nuceni šlapat v prvomájovém průvodu a mávat vlajkami v ruce. Hotové šílenství.

A koukám, už to tu máme zas. Zákazy a příkazy. Politický svět, v kterém se dohaduje, kdo je lepší, jestli ten s ptákem nalevo nebo ten s ptákem napravo. Zaměřená pozornost na svá ega a na své ptáky.
Podle toho vypadají výsledky. Když levá ruka neví, co dělá pravá, vzniká pořádný zmatek. Například nouzový stav vyhlašuje místo prezidenta někdo, kdo má majetnické sklony a Českou republiku bere jako svou firmu.

Není na škodu vizualizace o únosu těchto politických individuí mimozemšťany. Doteď dělali politici pokusy na lidech, tak by se naplnila jejich karma a teď by pokusy na nich dělali mimozemšťané. Krásná představa, až jsem se zasnila.

To, co je teď k vidění a slyšení nemá obdoby. Média, která tisíckrát přežvýkávají nesmyslná nařízení vlády, jsou součástí vytváření chaosu a záměrného tříštění pozornosti. Dnes je vytvořeno co nejvíce odlišných bodů pozornosti, k vytvoření co největšího chaosu.

Kam zaměřujete pozornost vy? Zaměřená pozornost je největší síla ve vesmíru. A kde je zaměřená pozornost, tam to roste.
Dám příklad. Osobně sleduju, co se kde děje, nejen u nás, ale i ve světě a přečetla jsem spoustu článků a viděla hodně videí, které média nemají zájem zveřejňovat anebo se o tom vůbec zmiňovat.
V tu chvíli, když směřuju pozornost na určitá videa, začínám pociťovat vztek a vzrůstá ve mně odpor, k těmto lidským zrůdám. Cítím nespravedlnost a přeju si, aby zlo, které tito lidi vytvářejí, bylo potrestáno.

A v takových chvílích může přijít pocit bezmoci, že nemůžeme nic dělat. Ale to je omyl.
Pocit bezmoci, že nic nemůžeme dělat, je pouze iluze. To, co si myslíme, je to, co skutečně mění a tvaruje realitu. Je to zákon kvantové fyziky.

Můžete to vnímat tak, že právě teď probíhá boj dobra a zla. Světelné a temné strany. Zaměřením pozornosti na pozitivní věci, vytváříme více světla a více světelné energie. To, co vidíme ve vnějším světě je odraz kolektivního pole psychiky.
Je důležité nebýt pštrosem s hlavou v písku a je dobré sledovat to, co se kolem nás děje.
Mít odvahu ke zpracování a přijetí toho, co nechceme. A postavit se tomu s odhodláním, že mohu tuto negativitu použít jako kontrast k tomu, abych si mohla vyjasnit, co chci a co nechci.

Každý musí převzít zodpovědnost, za to, čemu chce věřit. Převzít zodpovědnost, že my jsme tvůrci naší reality.
Můžeme být silnější než to, co vidíme, tam venku. Je důležité stáhnout pozornost zpátky sám k sobě, do svého nitra. Na svou vlastní frekvenci a na jasné zaměření, co chci pro sebe a v jakém světě chci žít.
Se svou moudrostí dávat informace dohromady, do své vlastní reality. A s těmito vibracemi se sjednocujeme s ostatními lidmi, kteří chtějí to stejné. Tak se mění realita pozitivním směrem, směrem k dobru.

Kontrast reality nám ukazuje druhou stranu. Tím si můžeme výrazněji uvědomovat, kam směrovat pozornost a kde dodávat energii a sílu svých myšlenek.
Stejně jako se dějí zázraky, když doktor oznámí ne – mocnému člověku, že mu zbývá měsíc života a tento člověk negativní zprávu odmítne.
Odpoutá se svým vědomím od těla, zapracuje na sobě a woalá, zázrak je tady. Je zdravý, bez ohledu na okolnosti, logiku a zřejmá fakta. Síla, která dává tělu život, může tělo vyléčit.
Věřit, znamená přijmout za skutečnost to, co rozum a logika popírá.

Stejným způsobem se dá změnit naše osobní realita, bez ohledu na to, co nám kdo říká. Odpoutat se od toho, co vidíme a slyšíme.
To, jak myslíme, cítíme a jednáme je naší osobní vibrací, která tvoří naši realitu. Tím nejdůležitějším je být vědomí a kontrolovat své myšlenky a to, jak se cítíme.
Nedovolte nikomu, aby manipuloval s vašimi myšlenkami. A to se stává tehdy, když jsme odtrženi sami od sebe a naše pozornost je zaměřená na to, co děje kolem nás.

Jsou tvořitelé reality, kteří nejspíš stále provolávají slávu: „Bůh žehnej placičkám, které lidé hladí. Kon-trol-or mysli a směrování pozornosti lidí tam, kam potřebujeme.“

Jen strach může držet člověka v zajetí. Jediný virus, který je nebezpečný, je myšlenka naplněná energií strachu. Strach je pouze nedostatek víry v Boha a dobra.
Dobro a zlo. Světlo a stíny. Stíny znamenají strach, pochyby, starost a úzkost. A stíny dokážou být v naší mysli nebezpečné.

Je důležité mít jasno. Každý stín pochybností a strachu můžeme odstranit tím, když dodáme našim myšlenkám více jasu, více světla, pozitivním myšlením. Uvědoměním, že naše myšlenky tvoří naši realitu.
Svou myslí zaměřovat jako laserem. Zaměřovat pozornost na svůj život, na to, co chcete.

Mystické okamžiky přichází tehdy, když se naše představy zhmotní v realitu.
Jak uvnitř, tak navenek. Jak v malém, tak ve velkém.

P.S. Milé ženy, určitě víte, proč muži před pár stoletími upalovali ženy. Měli strach z jejich síly. A zvrácené oslavy upalování se udržují dodnes, jen je to v jiném podání. Pravda se tají. Vše jsou to rituály, které mají velkou moc. Vytvářela se tak myšlenková energie do kolektivního vědomí, které se těmito rituály ovlivňovalo. V tomto případě se oslabovala kolektivní, ženská energie.

Přišla doba, kdy je čas najít svou magickou sílu a postavit se pevně a s odhodláním do své ženské energie. S láskou tvořit skvělou budoucnost pro naše děti.
❤️Je čas začít čárovat.
❤️Je čas začít tvořit vibrace ženské síly.
Žijeme v nových časech, kde není místo pro minulost sklonění hlavy a klopení očí, ale postavit se čelem a zpříma každému, kdo by nám v tom chtěl zabránit.

To je pro mě máj, Lásky čas. ❤️

Mějte se krásně a přeju vám krásné májové dny.😍

S láskou Milena ❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře