Žijeme ve světě tvrdého „3D Péčka.“

Žijeme ve světě tvrdého „3D Péčka.“

Svět, kde jsou v hlavní roli velcí čur..i.

„Když lidé dovolí vládě, aby diktovala, jaké jídlo konzumují a léky, které berou, jejich duše budou ve stejném lítostném stavu jako těch, kteří žijí v tyranii.“

Thomas Jefferson

Myslí si snad člověk, že je mocnější než Světelné Síly a Vesmírné zákony?

Že má moc se svými 5G sítěmi zničit transformaci 5D?

Že jedno procento šílenců uvrhne lidstvo do totalitního nového řádu? „Péčko“ elity predátorů, psychopatů, pedofilů, politických prostitutů, kteří řeší jestli mají ptáka nalevo nebo napravo, paradoxně ptáka tohle nezajímá a dalších part různých pošuků a přiblblých pakounů…

Ale kdepak.

Sítě a technologie, které měly sloužit ke špiclování a STB natvrdo…(mimochodem, ve jménu strachu o život se v dnešních dnech krásně předvedli práskači roušek),  se staly nástroji lidstva, ke sdělování a sdílení Pravdy.

S Pravdou končí život v temných časech.

Probíhá největší Revoluce v dějinách lidstva.

Revoluce Vědomí.

Pravda je jako Světlo svítání, když se probouzíme.

Čeká nás Nová éra míru, svobody, rovnoprávnosti a harmonie. (Pevně věřím)

Jsme v přechodové době mezi dvěma světy. Přecházíme ze 3D do 5D. Nový bankovní systém, nový způsob vzdělávání dětí, nový medicínský systém a další…a v krátké přechodné době se zatím dělají velké čístky.

Z podzemních tunelů se vytahují brutálně týrané děti, zatýkají se psychopati, ano i očkovací maniaci a připravují se hromadné žaloby na tyto predátory a jejich zvěrstva.

Lidé budou v šoku, až vyjde celá Pravda najevo.

Lidé se pomalu probouzejí, rozhlížejí a všechno se jim zdá hodně divné.

Věřím, že nepatříte k lidem, kteří se chovají jako pštros s hlavou v písku. Ale vyhledáváte informace, které probouzejí spící a otevírají lidem oči.

Pozadí světa a temné stíny, které doposud vládly, musí odložit koruny, pustit otěže a přesunout se tam kam patří. Do vězení nebo do všech pekel.

Tady máte odkaz a podívejte se na videa (s českými titulky), kde jsou dílky informací poskládané do jednoho celku.

Až se podíváte na tyto videa, váš pohled na svět už nebude stejný. Konkrétní jména politiků, herců, zpěváků a dalších lidských predátorů, kteří jsou zapleteni do příšerných rituálů.

Skvěle zpracování videí bez zbytečných a prázdných slov. Stručně a jasně. Přímo k věci.

Tady je odkaz:

Konec-sveta-jak-jej-zname-aneb-veci-co-te-donuti-se-zamyslet.

Na další video a rozhovor se můžete podívat zde:

Dr-buttar-odhaluje-pravdu-o-covid-19-a-propagovanem-povinnem-ockovani.

„Říkám ti, že tito lidé…Gates, Fauci a jejich sebranka…pokud bys tyto lidi dal do vězení, svět by byl neuvěřitelně krásné a prosperující místo… Dr. Buttar

A kde je vaše Pravda?

Já mám jasno. Vždycky jsem měla. Řídím se svou intuicí a ta mě nikdy nezklamala, přestože mi od mala svět říkal, co je a co není pravda. A moje intuice mi říkala, proboha na co si to hrajou, vždyť to není žádná pravda, je to lež jako věž.

Tato Věž lží se začíná bortit a brzy spadne.

A opravdu nepotřebujeme k tomu zřícení věže…další kecy o letadlech.

Pravda vyplave vždy na povrch. ❤️

P.S. Možná znáte hru pro děti a dospělé, která se jmenuje Pravda nebo lež? Je ve tvaru hvězdy a má dvě tlačítka. Dostáváte otázky a máte odpovědět stisknutím jednoho z tlačítek.

Jaké tlačítko stisknete právě teď vy?

Králičí nora je hlubší než se zdá.

Mějte se krásně. 😍

S láskou Milena ❤️

Modlitba pro uzdravení světa. 

P.S. Pokud vás něco trápí, například partnerský vztah nebo ještě něco horšího, tak mi napište. Jsem tady pro vás.

Výklad z Magických karet emocí.

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře