JSTE EMOCIONÁLNÍ GÉNIUS?

MM

Co jsou to emoce a odkud se berou?

Které emoce jsou informace z formy zážitků a vzpomínek?

A které emoce jsou informace získávané přímo z informačního zdroje kolem nás?

A co vám říká slovo empatie?

Jste v empatii jako slon v porcelánu a slovo emoce je pro vás nepříčetnost esoteriků?

Mají často lidé ve vašem okolí pusu údivem dokořán, nad vašimi nečekanými projevy názorů a chování?

Máte logiku a emoce pod kontrolou, všechno je u vás v normě a máte plány na pět, deset, padesát a sto let?

Odmítají vám lidé podávat ruku a vás by smrtelně urazilo, kdyby na váš dotaz proč, odpověděli, že nemají rádi leklou rybu.

Jste neřízená střela emocí?

Projevy a názory druhých lidí ve vás spouštějí spínače nečekaných výbuchů a nikdo si nemůže být jistý, kdy, kde a jak bude zasažen silou a energií vašich emocí?

 

Žijeme ve 21. století ve společnosti, která je šílená. Vyznačuje se tak zrychleným tempem, že i extrémně silní jedinci, odpadávají fyzicky i psychicky.

A pak jsou tady ještě jedinci, kteří jsou extrémně citliví neboli empatičtí.

Vnímáte hlad a nemoc dětí celého světa?

Vnímáte utrpení týraných žen a mužů?

Vnímáte bolest lidí na ulicích, ať už hladových, drogově, alkoholově závislých?

Vnímáte strach a bolest zvířat?

Vnímáte krutost, která je zobrazena ve filmech, jako by se týkala vás?

Pokud se občas z vašeho nitra spustí návaly pláče nad utrpením, které se ve světě děje, tak patříte k pěti procentům lidstva, které je empatické.

Vnímáte velmi silně energie druhých lidí, vidíte do druhých, máte schopnost rozpoznat co je člověk zač a vnímáte jak se cítí?

Vnímáte obě stránky  toho dobrého i toho temného, co je v člověku?

 

Pokud dokážete vnímat, že tento hmotný svět je odrazem duchovního světa, dokážete přeměňovat emoce na léčivé.

Empatické dovednosti jsou velmi důležité, pomáhají přizvat duši, věnovat pozornost jejim zprávám a vnitřním obrazům z našeho nitra.

Vytváříme tak posvátný prostor pro emoce. Věčný zdroj síly, obnovující energie a pocit jistoty se právě teď nachází uvnitř nás.

Žije v našich emocích. Je to nejbohatší energetický zdroj, který vlastníme – své emoce.

Jsou to samostatné léčivé síly.

Mnozí z nás zachytí emoce druhých, přestože nepozorujeme žádné známky emoce v jejich tváři nebo ve způsobu komunikace. Pocity vnímáme a prožíváme jako by byli naše vlastní. Pomocí empatie jsme schopni prožívat emoce druhých, ikdyž o to třeba nestojí. Víme kdy lidé mluví pravdu a kdy lžou. Umíme vnímat skutečné city a pocity druhých ukryté za společenskou maskou a reagujeme na pravdu v jakékoliv situaci.

Být empatická znamená, že čtete emoce a rozumíte jim. Dovednost pracovat s emocemi je důležité si uvědomovat.

Pomocí empatie dokážeme naslouchat významům ukrytým za slovy, rozluštit postoje, které lidi nevědomky zaujímají a porozumět emočním stavům druhých.

Tak jako jsou pro malíře barvy a odstíny, tak jsou pro empatického génia rozluštitelné emoce.

Pokud umíte přesně vycítit, interpretovat a představit si myšlenky a emoce ostatních, to je výsledek silné intuice a emoční inteligence.

Uvnitř každé emoce jsou úžasné informace, každý může získat přístup k vlastním empatickým dovednostem. Pojmenovat problém, ponořit se do něj, objevit v něm ukrytý poklad a vrátit se zpět obohacen o informaci, hloubku a dovednost.

NLP znamená neurolingvinistické programování.

Já tomu říkám NeuroLadičkaPocitů.

Pokud umíte změnit nepříjemné pocity na léčivé, což vlastně znamená ve zkratce – pochopení, odpuštění, soucit a láska, tak BLAHOPŘEJU …

JSTE EMOCIONÁLNÍ GÉNIUS!

 

S lákou k emocím Milena

Láska

 

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře