Jaké jsou vaše stopy lásky?

Když se pozorně rozhlédnete ve svém domově nebo v prostředí, kde trávíte většinu času, což může být i pracovní prostor, co vidíte?  Které věci kolem vás, vám dělají dobře na duši?

Například já jsem si uvědomila, že určité věci nebo oblečení, které jsem dostala jako dárek, jsou moje oblíbené a vždy, když se na ně podívám, proletí mi v duchu obraz člověka, který mi je dal. Okamžitě se mi vybaví vzpomínka na něj a zahřeje mě u srdce. Jsou věci, které jste si koupili sami anebo dostali jako dárek, na které se díváte srdcem. Zahřejí vás. Pohled na ně přivolá vzpomínku, kdy se to stalo a jak jste se radostně cítili. Vyvoláváte si tím podobný pocit.  Samozřejmě to platí i opačně. Vzpomínky jsou spojeny s emocemi.

Je důležité, jaké věci nás obklopují a aniž si to uvědomujeme, podvědomě na nás působí. Vůbec nemusíte tušit, proč se vám stane, že přijdete domů a padne na vás stísněný pocit. Nejste si vůbec vědomi, že to klidně může být věc, kterou máte doma a která na vás energeticky vysílá. Podle toho, co máte spojeno s  osobou, která vám věc dala, vaše srdce na to reaguje svým způsobem. Intuitivně. Možná, jste dostali vázičku od kamarádky, s kterou jste se pohádaly, a ona si vás chtěla udobřit. Kdykoliv na tu vázičku padne váš pohled, vaše srdce vám vyšle vzpomínku, ve formě obrazu nebo pocitu.

Třeba jste se rozešly s partnerem a ve vašem domově zůstaly věci, které s ním máte spojené. Zkuste si udělat takovou vědomou prohlídku po svém bytě a zaměřte pozornost na věci, které kolem sebe vidíte. Vnímejte důkladně, jak se cítíte. Setrvejte pohledem alespoň deset sekund na každou věc a poznáte, co vás těší a co ne.

Říkám tomu stopy lásky. Je to energetický otisk, který vibruje v prostoru. Stopa je záznam otisku.  A tím záznamem můžou být věci a vzpomínky. Jaké jsou vaše vzpomínky?  Co se vám například vybaví, když se vás zeptám: „Jaké to bylo, když jste chodili do první třídy? Jaké máte vzpomínky?

Všimněte si, co se vám vybavilo. Jaký obraz jste v duchu viděli? Vzpomínky jsou totiž obrazy v srdci. Proto se cítíme, tak jak se cítíme. Čím více uložených negativních obrazů v srdci, o kterých vůbec nemusíme vědět, tím více je člověk v nepohodě. Se vzpomínkami se dá pracovat, jsou na to různé metody, chce to delší čas na čištění vzpomínek, ale jedna věc je důležitá pro uvědomění. Buď jsme oběť nebo tvůrce. Tvoříme si svůj život, tak jak chceme my a nejsme obětí minulosti.

Jak řekla  Oprah  Winfrey : „Co se stalo v minulosti, beru jako poučení. Teď jsem šťastná a oslavuju přítomnost a v představách si vytvářím budoucnost.“

Jedno indické rčení říká: „ Používám vzpomínky, ale nedovolím, aby vzpomínky používaly mě.

Moje otisky lásky jsou po celém bytě. Jsem šťastná, když vidím v koupelně luxusní kelímek s krémem, který mi koupila moje dcera a přeje si, ať jsem stále mladá a krásná. No uznejte, s takovým krémem se natírat, to dělá hotové zázraky. Nevidíme se tak často a každá věc, kterou mi dala, přivolá vzpomínku a zahřeje u srdce. Moje dcera, stejně jako já, dává ráda dárečky, protože nám dělá radost, když uděláme radost někomu druhému.

Nechápu věty s otráveným tónem, které jsem slýchávala v obchodě před vánocemi…např. ještě musíme sehnat něco pro mamku.

Začala jsem s krémem pro příklad, ale tak podobně by to mělo být i s ostatními věcmi kolem vás. Buď ve vás vyvolávají radost a lásku nebo jsou vám nepříjemné, logicky si to zdůvodníte, proč byste si to měly nechat.  A nebo jsou taky věci, ke kterým necítíte nic. Prázdno. Pokud dáváte s pocitem,“že musíte“ nebo že se to má, tak to nedělejte. Nemusíte nic. Dělejte to, co cítíte doopravdy. Nikoho stejně nemůže dlouhodobě těšit dárek, který dostal z „musu.“

Není snad krásné mít ve svém domově jen věci, které vám dělají dobře na duši?

Jaké stopy lásky máte vy? Jaké máte vzpomínky, které vás hřejí?

Jaké máte věci, které vám dělají radost? Mají větší význam, než si myslíte.  Jsou to energetické zdroje. Vzpomínky jsou uvnitř vás a vibrují a věci působí energeticky kolem vás. Buď jsou pro vás prospěšné a energeticky vás nabíjejí nebo vás o energii okrádají.

Když jsem byla malá, tatínek mě brával sebou na procházky do lesa a protože je právě teď zima a napadalo plno sněhu, vzpomínám si na to, jak mě učil ze stop ve sněhu, od kterého zvířátka jsou a potom mě zkoušel, jestli to uhodnu. Byly to krásné okamžiky v tichu, v souladu s přírodou. Rozlehlá pole zavátá kupami sněhu, kolem dokola hluboké lesy a jen my dva s tatínkem a stopy zvířátek ve sněhu. I dnes vidím stále stejně silné obrazy vzpomínek. Úplně zřetelně vidím stopy lišky, kuny, lasičky, srnky, zajíce…i stopy kočky. Už tehdy mě napadlo, jak je kočka odvážná a vydá se na lov daleko od svého domova, jak k ní patří svoboda a volnost.

Tak toto patří taky mezi mé stopy lásky. Když si vzpomenu na tatínka, často se mi vybaví právě tyto obrazy. Stopy zvířátek ve sněhu a jak mě  tatínek s láskou učil. A i když vidím ve vzpomínce obraz s kupami sněhu, tak tento obraz mě vždycky spolehlivě zahřeje u srdce.

A jestli vás zajímá jak to mají kočky, můžete nahlédnout zde:https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka/

„Na počátku stvořil Bůh člověka, ale když viděl, jak je slabý, dal mu kočku.“ Warren Eckstein

„Na počátku stvořil Bůh muže, ale když viděl, jak je slabý, dal mu ženu:“ Milena Machurová

Je to tedy jasné. Jsi žena, Jsi kočka! 🙂

A jestli tě zajímá jak se dá pracovat se vzpomínkami, které jsou pro tebe nepříjemné, podívej se tady, třeba je to právě pro tebe:https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci/

Mějte se krásně a vytvářejte si své stopy lásky.

Vytvářet stopy s láskou, znamená vytvářet pozitivní vibrace.😍❤️

Moje další stopa vytvořena pro vás s láskou je tady: ebook Andělský tanec emocí. 

    S láskou Milena

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře