JAK POZNÁTE, ŽE JSTE ZTRATILI SPOJENÍ SE SVOU DUŠÍ?

13240121_1688772604676871_6544118696936741280_n

Máte nedostatek energie?

Bolí vás často tělo nebo cítíte, že jste jako rozlámaní.

Jste nespokojeni a nic vás nebaví?

Nadáváte nebo si často na něco stěžujete?

Práce vás nenaplňuje nebo tam chodíte s pocitem nějak ten den přežít?

Jste ve vztahu, ve kterém se trápíte?

Cítíte velkou nespokojenost nebo jste rezignovali a jste apatičtí?

Máte úzkosti, deprese a je pro vás vyčerpávající jenom vstát z postele?

Tyhle všechny příznaky ukazují na to, že jste přerušili spojení se svou duší.

JAK SE CÍTÍTE PRÁVĚ TEĎ?

Lidé si častou lžou do kapsy a předstírají holywoodské úsměvy. Je to popírání pravdy, co doopravdy cítí a snaží se přesvědčit, že to  není tak hrozné, že to musí zvládnout. Někteří zazdí svou duši  a když je stav neudržitelný, energetické spojení duše s tělem se projeví jako velmi nepříjemné a alarmující pocity. Představte si to tak, že duše začne bušit na stěny této zdi, kterou jste kolem ní vybudovali, abyste se probrali a začali ji vnímat.

Emoce jsou navigace na cestě k duši.

Každá emoce je na této cestě dopravní značkou. Nejvýstražnější značkou je značka STOP. Je to deprese se sebevražednými sklony.

Lidé kteří zatlučou emoce víkem od rakve a pohřbí ve svých hlubinách, se pak nemůžou divit, že se cítí být uvnitř mrtví a musí předvádět falešné emoce.

Pokud milujete svou duši, své já, své tělo, své emoce, pozitivní i negativní, pochopíte, že ty negativní vůbec nejsou špatné, pouze mají funkci navést  nás na správnou cestu. V každém momentu nám nepříjemný pocit ukazuje, že je v systému chyba, která začala v mysli a v našich myšlenkách.

Jak poznáte, že jste přerušili spojení se svou duší?

Podle tří S.

SABOTUJETE SAMI SEBE.

Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že na nich vlastně nezáleží. Domnívají se, že je zcela v pořádku, když se budou zanedbávat, hlavně, že učiní šťastným někoho jiného. Namlouvají si, že když dělají někoho druhého šťastným, dodává jim to dost síly unést fakt, že jejich potřeby jsou přehlíženy.

POKUD NÁS ROZHODNUTÍ VE JMÉNU DRUHÝCH OKRADE O RADOST A VNITŘNÍ MÍR, ZNÁSILŇUJEME VLASTNÍ DUŠI.

Nejsme-li věrni sami sobě, potom ztrácíme kontakt se svou vnitřní moudrostí a přestáváme slyšet její hlas. Vnitřní moudrost k nám mluví prostředictvím našich instinktů. Když svým instinktům přestaneme věřit, rezignujeme na svou osobní sílu a předáme otěže okolnímu světu.

Jsme-li věrni sami sobě, jsme v souladu s touhou své duše. Jsme -li v souladu s naším nejvyšším já, důvěřujeme volání svého srdce. Je pak snadné postavit se za to, kdo jsme a o co nám jde a to i přesto, že to snad může někoho zklamat.

Pokud si neplníte své sny, je pravděpodobné, že plníte sny někoho jiného.

A na závěr ještě slova Eckhart Tolle:

„Když ztratíte spojení s vnitřním tichem, ztratíte spojení se svým já.

Pokud ztratíte spojení se svým já, ztratíte se ve světě.“

 

S láskou Milena

P.S. Naslouchejte své duši.       Láska

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře