EMOCE NEBO NEMOCE?

stone-315465__180

Síla emocí je jako mávnutí křídel motýla. Lehký závan, který na druhém konci světa způsobí tsunami.

Poznejte své EMOCE, najděte emoční svobodu a změníte svůj život…

Emoce ovládají náš život. Ať už se jedná o práci, vztahy, zdraví či sex. Často se ptáme, proč jsme těmito city tak mocně a snadno ovládáni? Láska a nenávist, naděje a strach, radost a smutek, hněv a odpuštění. Známe to všichni. Následně se zabýváme myšlenkou, proč jsme reagovali tak, jak jsme reagovali a zda to bylo dobře. Dokážeme své emoce pochopit?

Již od našeho dětství nás učili, že emoce sídlí v našem srdci a rozum v naší hlavě. Vždyť přeci známe slovní spojení „řídila se svým srdcem“ nebo „rozhodl se rozumem“. Vše spojuje vnitřní síla, kterou dokážeme vysílat a zároveň je to energie, která nám, pokud budeme ovšem chtít, pomůže překonávat cokoliv, co nám život přinese.

Ale ne každému se daří tuto vnitřní energii objevit a dobře ji využít. Máme v sobě různé emoční bloky, které nás zásadním způsobem ovlivňují. Jsou různé techniky, které člověk pro získání vnitřní energie využívá. Je jich hodně a každý používá něco jiného. Někdo procházky, hudbu, meditaci či cvičení.

Emoce představují naše napojení do vnitřního světa, jsou důkazem, že kromě světa tam venku je stejně reálný svět uvnitř. Je to naše napojení na boha. Představují proudění boží energie a vdechují do hmoty život. Bez emocí jsme mrtví a přesto se emocí bojíme. Uchopte emoce za správný konec a naučte se pracovat s tímto mocným proudem energie.

Kdo má vyšší míru energie, ten vítězí!

Emoce jsou klíčem k vaší energii.

S láskou Milena

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře