Ego a Pokora

Slunce zahřeje i spálí, déšť oživuje i zničí. Vždycky tady budou pro tebe.
Stejně jako ego a pokora. Tvé posvátné dary. Vyber si jakým způsobem ti budou sloužit.

Ego tě bude chtít tisíckrát zničit a ty budeš chtít tisíckrát zabít své ego, abys tisíckrát přežil. Po čase zjistíš, že to nejde. Chceš tady přece zůstat. Stanou se z vás přátelé a tvá duše se zaraduje.

Opustíš jednou provždy falešnou skromnost a najdeš místo ní ztracenou pokoru. Až se v tobě setká tato posvátná trojice, ego, duše a pokora, tak se dějí zázraky.

Spojíš nebe se zemí a vytvoříš duhu, která osvítí tvůj život.
Jak uvnitř, tak navenek. Jak dole, tak nahoře. Jak v nebi, tak na zemi.
S přírodou se nebojuje, s přírodou žijeme pokorně v souladu.

 

S láskou Milena ❤️🙏🤩😍
milenamachurova.cz/milujte-sve-ego

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře