Vzkaz Magických karet emocí na týden od 10.2. – 16.2.

Co nám karty emocí sdělují na týden od 10.2. – 16.2.

Karta s číslem 1 je Láska

Kdo si intuitivně zvolil kartu jedna, tak snad ani není, co dodávat. V tomto týdnu ji budete velmi silně pociťovat a to právě i v souvislostí svátku Valentýna. Lásku a pocity s tím spojené si budete velmi silně uvědomovat i mimo partnerský vztah.
Budete intenzivněji vnímat sama sebe a uvědomovat si, co ve svém životě chcete a přejete si, a co očekáváte v partnerském vztahu. Den za dnem jakoby vaše vnímání osvítilo slunce a budou se vám věci vyjasňovat. Budete jasněji vnímat vaše priority, co ano a co už ne.
Láska je ve spojení se 4. čakrou srdeční. Ne rozum, ale vaše srdce vám bude napovídat

Karta s číslem dvě je Věrnost

Kdo si zvolil intuitivně kartu dvě, tak tato karta sděluje, že nejdůležitější je zůstat věrný sám sobě, svým hodnotám a víře. Je to věrnost našim snům a přáním. Nikdy se nevzdávat, když se okolnosti na chvíli změní a nemusí právě jít směrem, jak bychom chtěli my.

Karta Věrnost se týká jak partnerských vztahů, tak i vztahu sama k sobě. Pokud jste si jistí láskou ve vztahu, tak ikdyž by se společná loď v bouři na chvíli potopila a přelije ji vlna, tak je natolik silná, že bouři překoná a pluje v klidu dál.

Věrnost je opět ve spojení se 4. čakrou, tedy srdeční. Pocity věrnosti rozum neošálí. Věrnost jde vždy přes srdce. Tato věrnost v jistotách sama k sobě, dodává vaši duši pocit klidu a míru. Nasloucháte svému srdci, které napovídá, co ano a co ne. Jste si jistí sami sebou, čím dál, tím více.

Karta s číslem tři je Obavy

Kdo si zvolil intuitivně kartu tři, tak tato karta Obavy sděluje a ptá se.
Z čeho máte obavy do budoucna?
Co vás zneklidňuje, že by se mohlo stát?
Proč by se to mělo stát?
Čím jste si nejistí?
Co způsobuje ve vaší mysli neklid?
Obavy jsou vždy myšlenky spojené se strachem a nejistotou na situace, které teprve nastanou. Kdy člověk ještě neví, jak věci dopadnou, a dělá si starosti. Obavy jsou ve spojení s šestou čakrou, to je třetí oko a souvisí to s naší vírou. Pokud je člověk o něčem přesvědčený a je si stoprocentně jistý, že to tak je, tak vlastně věří. To je ta víra.

A jak známo, co si myslíme, čemu věříme a co cítíme, to přichází do našeho života.
Je důležité, kdykoliv přepadnou obavy, nejistoty nebo strach, položit si sám sobě otázku. Čeho se bojím?
A na otázky si odpovídat. Tím začnete obavy vymazávat z vaší mysli.
Správně položená otázka je jako guma, kterou vymažete jakoukoliv negativní myšlenku.
A na uvolněné místo zapsat novou, s pozitivní energií.

Všechno, co do mého života přichází je pro mé dobro, i když to nemusím hned vidět.
Všechno bude dobré.

Magické karty emocí sdělují, že tento týden je týdnem vztahů a energie Lásky se navyšuje, díky svátku Valentýna.

Mnoho čerstvě zamilovaných lidí a lidí v partnerských vztazích tento svátek ovlivňuje, ať už ho uznávají nebo ne. Stejně na ně podvědomě působí.

Tam kde jsou vztahy silné a mají pevnou základnu z minulosti, se budou ještě více posilovat a energie Lásky jim k tomu bude přát.
Karta Láska leží v oblasti minulosti a karta Věrnost leží v přítomnosti a má to souvislost s jistotou a obavami. Budou taky vztahy, kde se v tomto týdnu bude řešit aktuálně věrnost a z toho můžou pramenit do budoucnosti, právě zmíněné obavy.
Buď si je člověk jistý a nebo má obavy.

Láska a Věrnost jsou spojeny se srdcem a Obavy jsou spojeny s vírou. Zvítězí to, co budete cítit srdcem. Srdce má 5000 krát větší elektromagnetické pole než rozum.

V našem životě se může splnit pouze to, čemu věříme z celého srdce!
V každém případě… tento týden bude velmi vášnivý a nabitý vzrušujícími energiemi.

Pondělí dalo o sobě se svými energiemi vědět, už od rána. Krásné ráno…slunce…klid…postupně zatmění… déšť…vichřice…tma…sníh s deštěm…vyjasnění…déšť ustal a vyšlo slunce…
I my lidé jsme občas jako počasí. Důležité je, že vždycky nakonec vyjde znovu slunce. 😍❤️🌞

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

P.S. I já jsem byla dnes ovlivněná energiemi a počasím 🥰

a rozhodla jsem se dát Valentýnskou akci a dáreček pro vás !!!
Koho z vás zajímají karty emocí, tak využijte příležitosti.

Do 14.2. je máte možnost pořídit o něco levněji. 😍❤️
⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci ❤️

S láskou MIlena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře