Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 11.5. – 17.5 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 11.5. – 17.5 😍

První karta je emoce Důvěra.

Tato emoce je spojená s první čakrou… s tím, jak se díváme na svět, čemu věříme a o čem jsme přesvědčeni. Nakolik důvěřujeme sami sobě, svým pocitům a své intuici.
To je základní nastavení naší mysli, které probíhalo v minulosti. Když se podíváme až do období dětství do 6-7 let, tak tam vznikaly první přesvědčení. A od toho se odvíjí, jak vidíte svět kolem vás. V úplném základu… jestli optimisticky nebo pesimisticky.

Karta radí.👍

Je nutné si uvědomit, že cokoliv se v našem životě děje a opakuje, tak příčinu najdeme v přesvědčeních, které vznikly v minulosti a ukotvily se v naší mysli. Jestli jste spokojeni v oblasti zdraví, vztahů, peněz a práce, tak jste šťastný člověk, který si dokáže svůj osud řídit sám.
Jestli pozorujete, že se vám opakují stále stejné situace, v kterékoliv z těchto oblasti, je nad slunce jasné, že chybu je potřeba najít u sebe. Nikde jinde ji nenajdete. Je to vadná „elektrónka“ ve vaší mysli a je nutno ji vyměnit. Pryč s přesvědčením, které vám škodí.
Jestli jste si vybrali tuto kartu, v souvislosti s určitou situací, tak vám vzkazuje, že máte důvěřovat, ale ne slepě. Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Důvěra spojená s „ naivitou a růžovými brýlemi“ se nemusí vyplatit.

Druhá karta je emoce Štěstí.

Tato emoce je spojená se sedmou čakrou spirituality a ukazuje na to, že jedině spojení s vaším nitrem a známý stav, kdy se zvědomíte a jste tady a teď…tak se krásně napojíte na vnitřní stav bytí, který ve vás vyvolá úžasné pocity a vlny štěstí.
Může se to stát při meditaci, ale i jen tak… spontánně… z ničeho nic. Většinou se to stává, když prožíváte intenzivní prožitky, spojené se silnými emocemi radosti. Stává se to i tehdy, když si uvědomíte silnou vděčnost, za to, co máte právě teď.

Karta radí.👍

Kdykoliv si budete chtít dopřát svou porci štěstí, vykouzlíte ho svým pocitem vděčnostmi. Stačí si připomenout, za co všechno můžete být právě teď vděční.
Jestli jste si vybrali tuto kartu, tak vám vzkazuje, že štěstí stojí při vás a pokud se pro něco rozhodujete, běžte bez obav do toho. Máte pro to příhodný čas, tak ho využijte.

Třetí karta je emoce Lítost.

Tato emoce má velkou sílu a je spojená se srdeční čakrou a s minulostí. Jestliže ve vás někdo nebo něco vyvolává tento pocit, je potřeba si uvědomit, proč to tak cítíte a jaké přesvědčení je s touto situací spojeno.
Jedná se o silné přesvědčení, které je spojeno zároveň se zklamáním a smutkem. Kombinace těchto pocitů ubírá velmi silně energii. Vzniká paradoxně závislost na tomto koktejlu pocitů a člověk se dostává do podobných situací, které končí opět kocovinou lítostí.

Karta radí. 👍

Každá emoce je ve skutečnosti náš přítel a taky ukazatel na cestě, jestli jdeme správným směrem. Kdykoliv se necítíme dobře, tak dotyčná emoční kontrolka bliká a signalizuje, ať zaměříte pozornost do nitra a na vaše myšlenky.
A pak se soustřeďte na střed svého těla a položte si dlaně na srdce. Zeptejte se sami sebe, proč cítíte lítost a odpovězte si. Promluvte sami k sobě a uvidíte, až to ze sebe dostanete, že se tyto pocity změní a ucítíte úlevu.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty na tento týden ukazují, že bude v energiích emocí důvěry, štěstí a lítosti. S jakými pocity budete začínat tyto dny, tak bude celý týden probíhat. To znamená, karty ukazují důvěřovat sám sobě a vytvářet si svou realitu podle svých představ, bez ohledu na okolnosti.
Díky tomuto rozhodnutí pak můžete během dalších dnů prožívat přímo magické okamžiky a pocity štěstí.
Konec týdne bude takový, s jakou důvěrou jste ho začali. Když plujete na vlnách důvěry a v pocitech vděčností, tak si můžete být jistí, že se vaše duše bude koupat v radosti a ve štěstí.
A lítost minulosti se rozplyne jako pára nad hrncem a zmizí.

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře