Ženy v běhu

Jak se vám líbí provokativní věta od Coco Chanel:

„Jestliže žena není hezká, je prostě hloupá.“
A co tahle: „Neexistují ošklivé ženy, jen líné.“

Nechává vás to chladnou anebo to uvnitř zavibrovalo?
Víte, co je na to dobré? Použít jedno pravidlo. Pravidlo improvizovaného divadla.

Víte, jak funguje improvizované divadlo? Členové divadla přijdou na scénu a nemají nejmenší tušení, jaké postavy a jakou zápletku budou hrát. Vyslechnou si náhodný návrh z publika a okamžitě sehrají z čisté vody, třeba třicetiminutové představení.
Pravda je taková, že improvizace není vůbec nahodilá a chaotická. Jsou v tom pravidla a jedno z pravidel je pravidlo souhlasu. Dialog plyne hladce, plynule, nenásilně, jakoby napojení na intuici, telepatii, jede to spontánně. Cokoliv říká jeden, druhý navazuje, neodporuje, neříká ale…

Takže pokud vám úplně čistou náhodou, Coco se svými větami, rozhodila čakry, zkuste se na to podívat z jiného úhlu. Ano, může mít pravdu. Co proto můžu udělat, když si myslím, že nejsem hezká? Ano, je to jednoduché, stačí změnit přesvědčení.
No jasně, jako říká Sophia Loren:
„Žena pevně přesvědčená o své kráse, o ní nakonec přesvědčí všechny ostatní.“
A Coco potvrzuje, že: „Přitažlivá žena ví, co chce a neztrácí čas zjišťováním, kdo za co může. Je paní svého osudu. Být s ní je pohoda, je to zkrátka příjemné.

Takže pokud je nespokojenost se vzhledem, možná to chce začít normálně lehce běhat nebo procházkovat a neprožívat stínový, seriálový život. A ty ženy, které už běhají nonstop, možná i ve spánku, aby nemarnily čas ležením, jen tak…ty hodně vyštíhlené,co jsou vidět v těch posilovnách, jak makají do bezvědomí na těch rotopedech a ty co se začínají ztrácet ve vrstvě svalové hmoty, tak by bylo možná dobré, kdyby jim dal někdo před obličej výstražnou značku Stop. Aby se z nich nestaly polochlapi. 🏃‍♂️

Je fajn vyměnit tu mužskou energii a tenisky, za lodičky, být v ženské energii a dát si relax. Zastavit se, přestat běhat a uvědomit si, co se děje v mém životě. Od čeho utíkám. Odkud pramení ten příšerný stres, který mě nutí do šíleného tempa. 🏃‍♀️

Zvířata v přírodě běží tryskem v případě, když si jdou urvat kořist. Jinak pobíhají a procházejí se, lelkují, relaxují, pohoda, klídek. Pokud žena běhá stále tryskem, koho chce uštvat? Sama sebe nebo vyhlédnutou kořist?

Je něco za tím vším, kdy se povídá, jak běh dělá skvěle na duši, i když se zdá chvílemi, že ji člověk při běhu vypustí. A pak se to v těle přepne a už se běží úplně na pohodu, tak to je proto, že duše na chvíli opustí tělo, protože ten tlak jí nebaví a tělo jede setrvačností. Až se člověk zastaví, duše si zase naskočí do těla.

A když budete dělat ve svém těle stále takové tlaky, tak vám dušička jednoho dne ukáže, že už jí nebaví vyskakovat za jízdy a naskakovat a že chce být v klidu a přinutí vás věnovat jí pozornost a ukáže vám názorně, jak se to dělá, být na pohodu a v klidu. Ta ukázka nemusí být příjemná.

Tak to je pro dnešek vše o ženě…kráse a duši.♥️
A ještě něco, co bylo velmi příjemné, byl český film v kině, s názvem Ženy v běhu. Pokud jste neviděli, vřele doporučuji.

A ještě poslední moudré větičky od Coco: „Dobrá žena s dobrým párem bot, nemůže být nikdy ošklivá.“
Všimněte si, že o kráse nepadlo ani slovo, to slovo „dobrá“ už navazuje trošičku na tu duši. No uznejte sami, když si koupíte dobré lodičky, tak to potěší vaši duši a když si je obujete, tak se cítíte úžasně. Žensky a sexykrásně.

A úplně poslední moudro od Coco, o kterém mluvím…s dovolením Coco…i já stále dokola:
„Žena by měla vědět dvě věci, kdo je a co chce.“

A tady máte ukázky mé duše, které můžou být velmi, velmi příjemné i pro vás:
https://milenamachurova.cz/ebook-andelsky-tanec-emoci/ 😍♥️💃🕺
https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka/ 😍♥️🙏😻🐾

P.S. Víte, že přezdívka Coco ve francouzštině znamená dušička nebo miláček?

Mějte se krásně, s láskou Milena ♥️
A neblbněte, neběhejte tolik, mi to nedělá vůbec dobře, není jak pohoda, klídek… jo moje Coco přitakává…😍♥️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře