Vizualizace čtvrtého rozměru

„Pokus o vizualizaci čtvrtého rozměru: vezměte bod, protáhněte ho do přímky, přímku stočte do kruhu, kruh zakruťte do koule a pak do ní vrazte pěst.“
Albert Einstein

Co na to říkáte? Docela jednoduchý návod na zhmotňování přání. To vypadá docela jednoduše.

Ale přece jen, něco na tom bude.

Víte co je to, ten čtvrtý rozměr?

Když si většina lidí něco přejí a pokouší projevit, co chtějí, používá k tomu podvědomí se svými omezujícími přesvědčeními. Dokud nezmění svůj způsob myšlení, bude obtížné provést nějakou zásadnější změnu, která by měla delší trvání. Ať už půjde o získání více peněz, lepšího zdraví nebo vztahů.

První rozměr je známé psaní afirmací, je to postup dost omezený a ne příliš funkční. Změny nejsou snadné ani rychlé a navíc nemají dlouhé trvání. Tent postup je jednorozměrný, má v sobě málo síly. Je to pouze ta čára.

Druhý rozměr je vizualizace toho, co si přejete. Někteří lidé používají nástěnku snů (vision board), obrázky, které představují to, co si přejí mít, dělat nebo být. Mají nástěnku na místě, kde je co nejvíce na očích.
Tato vizualizace je dvourozměrná. Touha začíná v mysli.

Třetí rozměr je vizualizace téměř jako skutečný prožitek- připadá vám, že se děje ve skutečnosti. Připadá vám, že je to skutečné, že se to může stát vaší realitou – urychluje to výsledky.

Ovšem u všech tří rozměrů platí, že tyto dimenze ovlivňuje to, čemu v současné době věříte ( nejspíš nevědomě).
Všechna omezující přesvědčení a všechny myšlenky drží lidi zavřené ve stále stejné krabici. Je nutné vstoupit do světa, kde je všechno možné.

Vstupte do světa čtvrtého rozměru. Je to technika, kdy si vizualizací prožijete situaci, jak by se už stala. Do této akce se musíte vcítit, abyste to viděli naprosto jasně a zřetelně, jak by byla reálná. Ve čtvrté dimenzi přijímáte vše bez tlaku chtění, toužení.
Prožijete vizaulizaci, že už to máte, že už se to stalo. S jistotou, že všechno co si přejete, už existuje v tomto rozměru a čeká na vás.
Žádný stres, závislost, připoutání nebo potřeba.

Věta Einsteina „pak do ní vrazte pěst“ znamená, dejte do toho sílu emoce, to znamená procítit ve vizualizaci pocity radosti, že už se to děje, už to máte. Nečekáte až…
už je to teď!

A pokud vizualizace zkoušíte a stále se vám nedaří, můžete být blokováni vašim omezujícím přesvědčením, o kterém nevíte.

Zajímá vás jaké vaše přesvědčení vás může blokovat a brání vám ve splnění přání nebo čehokoliv jiného?
Tak můžete nahlédnout tady.
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet/

A jestliže vás zajímá více o tomto tématu, můžete si pořídit knihu Probuzený milionář od Joe Vitale. Říká se mu Buddha internetu, protože spojuje duchovno a obchodní nadání. Napsal taky ve spolupráci  s Ihaleakala Hew Len, Ph.D. knihu Svět bez hranic.

Pro mě je to jedna z nejúžasnějších knih. 🙂

Mějte se krásně a ať se vám daří  zhmotňovat vaše přání.

Věřte, zázraky se dějí.

Všechno, co si přejete už existuje.

Vstupte do čtvrtého rozměru.

S láskou Milena 🙂

       

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře