VÍTE, PROČ JSOU SLZY SLANÉ?

desktopwallpapers36

Víte, proč jsou slzy slané?

Každý z nás máme v sobě moře slz. Moře, které nás očisťuje a dává nám pocit úlevy. Když jsou naše emoce velmi silné, zesiluje energie v těle a ta nakonec rozbouří moře, přicházejí vlny a pokud jsou větší a větší, už je v sobě neudržíme a ty se potom vyplavují z našeho těla v podobě slz.

Slzy nám pročisťují zrak a zároveň ukazují jiný pohled – pohled uvědomění a pochopení každého negativního pocitu, který v nás slzy vyvolává.
Moře je léčivé, nechte se omývat jeho vlnami, ale nezůstaňte v něm příliš dlouho. Ať jsou vlny očistné a ne zničující.

S každou vyplavenou slzou křivdy, sebelítosti, vzdoru a bolesti se ozývá naše duše. A jednoho dne se vydáte na cestu, hledat útěchu pro svou duši. Na této cestě hledání dojdete k místu, kde je úžasná oáza klidu a míru.

Uvidíte před sebou veliký a jiskřivý vodopád. Pohlédnete vzhůru a spatříte třpytivou vodu, která proudí v silných pramenech z vrcholků hor. Přicházíte blíž a cítíte kapky vody, které šimrají a dotýkají se lehounce vaší tváře. Stoupáte si přímo pod chladivý, očistný a léčivý proud vody, který dopadá na celé vaše tělo. Slunce vytváří duhové kapky, které po vás stékají a vy cítíte, jak se očisťuje vaše tělo. Diamantové kapky pronikají až k vaší duši. Tělo a duši zalévá křišťálově modrá voda a zářivé světlo, zlatavých paprsků slunce. Cítíte spojení s přírodou.

Jste vodopádem, mořem, oceánem, nebem i hvězdami. Jste Láskou, jste Klidem i Mírem. A tady v této oáze klidu a míru do vaší duše vstoupí pokoj.

Slzy jsou jako mořské perly. Jsou to poklady, které jsme dostaly darem. A ty nejvzácnější jsou ty, které jsou z hlubin vyplaveny, nádhernými okamžiky. Spojené s pocity radostí a štěstí.

Jsou to posvátné okamžiky, kdy se dotýkáme, s láskou své duše. Uchovejte si tyto pocity, v časech dobrých i bouřlivých.

Přeji vám a vaší duši Lásku, Klid a Mír.   

   

„Možná, že láska spočívá v tom, že tě jemně dovedu zpátky k tobě samému. Ne k tomu, kým tě chci mít, ale k tomu, kým opravdu jsi.“
Antoine de Saint-Exupéry

Poznejte sami sebe a poznáte celý svět. Jako první je nutné naučit se pracovat se svými emocemi.

Nabízím výklad z karet emocí zde: Výklad z karet emocí

Nebo si můžete koupit své karty emocí  a poznávat své nitro sami: Magické karty emocí  

Mějte se krásně.

S láskou Milena

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře