VITAMÍNOVÁ BOMBA PRO DUŠI

cocktails-648851_640

Podělím se s vámi o zážitek nebo spíše inspiraci, kterou jsem měla, když jsem nakupovala v marketu něco k jídlu.  Stojím před mísami salátu a pohled mi padne na poloprázdnou misku s nápisem vitamínový salát. Pomyslím si, aha ten se nejvíc prodal, jo vitamíny mají lidi rádi a jak tak na něj koukám, vidím podivnou hmotu s obsahem majonézy, salámu a snad ještě mrkve.

Říkám si v duchu,  to přece vůbec není zdravé! Ale lidi to kupují, chtějí vitamíny pro svoje tělo, ať je zdravé.

A co naše duše? Staráme se o těla, hážeme do nich vitamíny, ale naše těla jsou jen výsledkem stavu naší duše. A co tak vitamíny pro duši?  To je něco! A co to je? No přece SLOVA. Slova, která dávají útěchu, radost, potěší, naladí, inspirují…

Láska, Štěstí, Naděje, Radost, Zdraví, Důvěra, Síla, Hojnost, Vášeň, Polibek, Objetí...

Jak se vám líbí vitamíny LŠNRZDSHV…P...O? Všechny neuvádím, protože je jich hodně. Jsou všude kolem nás. Můžeme si je brát a dávat druhým. Tyhle nemusíte kupovat, jsou zdarma.

Slova jsou kouzla. Slovo gramatika pochází ze slova grimmoa, staré angličtiny, což znamená KNIHA KOUZEL. Slova, která mluvíme, formují celou naši osobnost. Slova jsou ve své podstatě myšlenky. Jakmile začneme říkat slova v přítomném čase, otevře nám to mysl a uvidíme tam nekonečný potenciál. Jakmile začneme říkat slova v přítomnosti, otevřeme svá srdce.

Slova jsou jako hudební noty…slova jsou vibrace… slova nesou určitou esenci buď pozitivní anebo negativní energie a důležitá je naše energie za slovy, které říkáme.

Síla našich slov tvoří naši realitu.

Pokud vás téma  zaujalo a chcete vědět víc,  o tom jakou sílu a moc  mají slova, doporučuji  knihy Doreen Virtue  .

SLOVA JSOU HLASEM SRDCE

Konfucius

 

Láska

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře