Vánoční poselství-Rodina lásky

Přijely ke mně vnučky Maruška a Anežka. Anežka ta starší, je začínající spisovatelka. Ještě nestačí shodit ze sebe bundu a už mi říká, že bude psát na počítači.
A tohle bylo první co napsala. A pak řekla, babi dej to klidně na facebook 🙂
To se fakt nedá schovat jen pro sebe, to musí ven. 🙂
Jsou to velké dary.
Když jsem četla, byla jsem dojata a stále jsem. A taky jsem se nasmála. 🙂
Ta holka je celá po mně, prostě srdcovka, tetelím se blahem 🙂
A to má teprve osm… a tolik moudrosti a velkého citu.

Moje babička

Moje babička má výšku 166 cm a váží 50 kg a má 55 roků a vypadá mladě, má černé vlasy, modrošedé oči a celý byt má jako by jsme byli na pláži, když se u babičky koupeme, tak v koupelně na stěně má samolepku, s otevřeným oknem s výhledem na pláž a myslím si, že jsme na pláži, ale ne. Škoda, ale nevadí, voda ji teče barevná, protože má barevnou sprchu. Babička je hodná a má z nás radost a nikdy se hodně nezlobila, má všude anděly a je to nádhera.

A hodiny na stěně jsou taky nádhera, protože místo čísel mají diamanty a dnes 14.12.2018 jsem od svoji babičky dostala náhrdelník a od té doby ho nosím pořád a jmenuje se Růženin je to skoro diamant, prý je vzácný a já tomu věřím.

A taky má obří diamant což je veliká pravda a je celkem těžký.
Má krásné obrazy, hezký stříbrný zvoneček a od babičky dostala svíticí Betlém a ode mě dostala náhrdelník s dvěma motýly a je vzácný a ještě sem ji dala růžovou mističku a má skleněný svícínek do tvaru anděla, který sem ji nedala. Moje hodná babička se jmenuje Milena Machurová jako já, protože to je moje babička takže je to jasné že?

A… no, má hezký byt. A má značku ze srdíčkem a já sem ji už viděla .A ještě sem ji dala dřevo obraz, který jsem namalovala fixami, takže sem tam já, babička a Mája moje sestřička. Babička bydlí v Ostravě a má patro číslo 7. Není líná a celkem pracuje, ráda chodí na procházky a v noci si čte.

A když mám bradavici na noze tak mi říká,ať si představuju že sem malinká a vlezu si do sebe a vidím, že se bradavice zmenšuje, až se úplně ztratí…až dokud se nevzbudím.
Moje babička je hodně talentovaná.
Svoje děti má Davida, mého tatínka a Petru která má taky děti sestřenici Verunku a bratrance Lukáše, né jejího bratrance a sestřenici ale moji a sestřičky.

Moje babička je super a všechno, kdo by si mohl přát lepší babičku??? Hodně máme společného třeba tolik, co mám já, psala si do skicáku a i já sem si psala do skicáku to je co? Jsme úplně stejné.
Babička je super, pořád má nějaké nápady, co třeba člověka nenapadne tak rychle, ale babička je takový člověk. Třeba ji napadlo ať si napíšu svoji knihu na počítači.

Už sem napsala Záhady Vesmíru a babička napsala Slovo nejde neexistuje. A slovo nejde neexistuje, to je pravda, že slovo nejde neexistuje☺.Babička mi to okopírovala a mám to založené, kde jsou Záhady vesmíru a už si to budu nosit skoro všude a nikdy to neztratím☺.
V sešitu sem si napsala O ovečce a jejich snů a mě napadlo Moje babička.

No tak jak jste už slyšeli, že moje babička je super a super a já sem viděla že babička držela v ruce knihu o vesmíru a já bych sem ji strašně chtěla☺ale nemám ji škoda, ale druhá babička Emilka říkala že spadne z nebe, ale já tomu nevěřím.
Jestli spadne, no tak mi ji dá babička Milena, moje nejhodnější babička.
Dovolí nám všechno co si od ní přejeme.Ta naše babička je tááááááááááák super, lepší babičku neznám.A říká nám že sme její zlatíčka třeba včera kvůli tomu co píšu.

Moje babička mi řekla:
Ty si zlatíčko!!!!!!
Když děláme to co jí udělá radost tak nám řekne:
Vy jste zlatíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prostě super☺.
Může na světě být lepší babička???
Já myslím že ne a co vy?????

Všechny role:
Milena, Emilka, Marie,
Anežka

Už se na vás těším a pozdrav z celé Rodiny☺

AHOOOOOOJ!!
Pozdrav z rodiny ☺

S láskou Anežka☺

Užijte si to!!!!!!!!!! S rodinou!!

S láskou Anežka☺☺☺♥♥♥☺☻

Rodina je nejdůležitější nezapomeňte na to!!!!!!!!!!
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!☺

Rodina lásky

Rodina lásky je to, že nikdo ve své rodině na sebe nebo na příbuzného nekřičí…rodina lásky je to, že si dávají dárečky… že sou na sebe milí mají z rodiny radost, nebijou se …
A hlavně se mají rádi

Prožívejte s rodinou klidně a v míru☺♥**

 

P.S. 1 Nejsem učitelka, proto jsou mi srdečně jedno, jestli jsou v textu čárky a podobné“chybičky“  jak by podle nějakých pravidel měly být správně. Pro mě bylo vždycky tím nejdůležitějším, to co je uvnitř, ne to, co vidím jen na povrchu. Vždycky jsem hledala a hloubala pod povrch… tam se ukrývají zázraky, poklady a tajemství života.  A děti,nám dospělým, to stále připomínají. Ten obraz co držím v ruce mi Anežka namalovala. Našla kus krásného dřeva i s kůrou a namalovala nás dohromady. Co vydáváme ven s láskou, to se nám s láskou vrací. Když jsem si ho do detailu prohlížela, byla jsem paf, co všechno může takový obraz sdělit. Ale to už moje tajemství. 🙂

Přeju vám krásné vánoce a krásné vánoční svátky.

S láskou Milena 🙂

P.S. 2 Pokud vaše dny, právě teď, nejsou zrovna díky nějakým okolnostem optimistické a potřebujete dodat sílu, naději, podporu, získat zpátky své sebevědomí a rovnováhu, hledáte klid na duši, nakoukněte zde, možná to může oslovit právě vás: https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka/

nebo pokud cítíte, že je vám bližší osobní kontakt a potřebujete pomoc s určitou situací, nakoukněte tady:https://milenamachurova.cz/vyklad-karet/

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře