Tanec zmijí na hrobech mrtvých.🧐

Šou bude pokračovat…aneb mafie a výpalné. 🧐
Tanec zmijí, v pozadí voleb, se brzy zviditelní.

“Představte si, že máte světovou ekonomiku, která je před krachem. Co uděláte? Radikální změnu. Jak jí dosáhnete? Kontrolovanou panikou, jejíž hybnou silou je strach. Už máte řešení, tak vytvoříte problém. Jsme součástí monstrózního podvodu, jehož cílem je totální změna systému,” říká David Icke

V systému, v kterém žijeme, se jedná o cílené vymývání mozků lidí.
Například aktuální- příkaz nosit roušky má psychický dopad z dlouhodobého hlediska podobný- jako kdyby někdo vtrhl do vašeho domu a mířil na vás zbraní.

Stejně tak, jako v hororovém filmu, mohou vtrhnout do domu mafiáni a požadovat výpalné, které bude ve formě očkování. Když člověk přistoupí na podmínky mafie, získá určité výhody svobody.

Ne ochrana, ale cílená manipulace ohrožení zdraví.
Je tady snaha změnit vnímání reality u každého člověka, do takové míry, že nikdo nebude schopen dospět k rozumnému závěru, v zájmu sebe a svých rodin… tohle programování chaosu právě probíhá.

Manipulace zpravodajství, kdy si média hrají na bohy a tvrdí, že to co zveřejňují je svatá pravda. Ale opak je pravdou.
Manipulace médií.
Manipulace veřejného mínění.
Manipulace a dezinformace voleb.

Nic nového pod sluncem, jen vše nabírá mnohem větší grády.
Tanec zmijí na hrobech mrtvých je jako film: Halloween ukradených hlasů.
Uvidíme, jak bude hororové šou útlaku, pokračovat.

V Magických kartách emocí vyšla na konec tohoto týdne karta Bezmocnost. V tarotách je to karta Procitnutí, což znamená, z bezmocnosti může člověk procitnout ze světa iluzí do přítomnosti a žít přítomným okamžikem.
Minulost není, budoucnost není a mezi tím „nic“ je přítomný okamžik a ten je vším.

Mějte se krásně. 😍❤️🥰

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/vzkaz-magickych-karet-emoci-a-co-nam-sdeluji-na-tyden-od-2-11-8-11-😍/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře