SPECIÁLNÍ TAJEMSTVÍ. INTIMNÍ!

596938e4d22b3866b3a46c353137fd5b

 

Před pár dny jsem si koupila luxusní prádlo značky Victoria Secret a odložila doma ve skříni. Pomyslela jsem si, že si ho nechám na nějaký speciální den.

Dnes jsem se chystala za kamarádkou pro fotky do ebooku. Najednou jsem si uvědomila, že s těmi fotkami se mi zároveň začíná zhmotňovat i můj sen a přání, napsat knihu, která byla ještě donedávna v oblacích.

Oblékám si své nové prádlo a cítím se úžasně. Tak mě napadá, že co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra…a proč čekat na – až bude příležitost, když každý den je vyjímečný.

Přeji vám ať máte vyjímečný a úžasný  každý den.

Láska

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře