Rozhoduješ se, že už nechceš jíst maso?

Jsem kočka. Jsem si tím jistá. A jsem tomu ráda, taky z toho důvodu, že kočky nikdo nejí. Myslím v Česku. Tedy alespoň doufám…

Sníst někoho láskou se nepočítá.

Článek pro začínající vegetariánky a pro ženy, co začínají cítit, že už nechtějí jíst maso.

 

Dokud budou lidé zabíjet zvířata a jíst jejich maso, nemůže se lidstvo jako celek posunout, na vyšší duchovní úroveň.

Stále je to člověk predátor, z dávných dob minulosti.

Vývoj člověka díky transformaci směřuje do vyšších a jemnohmotnějších vibrací. Pokud člověk krmí tělo těžkou a nízkou energií, tak jeho duch nemůže jen tak lehce vystoupat výše. Jde to velmi ztuha. Tyto těžké energie ho drží u země.

Dokud ji člověk maso zvířat, tak do jeho duše ještě nevstoupilo světlo. To znamená, svítí se, ale nikdo není doma. To je to osvícení. Člověk nemůže svítit, když se zároveň podílí na zabití zvířat. S tichou účasti krmí své tělo mrtvolami.

Všechno má svou duši, jen na různé energetické úrovni.

Například rostlinná říše, byliny, ovoce a zelenina… roste a je živena diky sluneční energii a energii země.  Tato kombinace energie ve stravě dokáže tělo uzemňovat, ale zároveň posiluje ducha. Človek dostává do těla světelnou energii a mocnou sílu a energii země. Získává rovnováhu Nebe a Země.

Moje vegetariánská cesta začala mou vizí.

Jsou to čtyři roky…jednoho dne jsem vařila oblíbený vývar z kuřete a najednou se to stalo. Dívala jsem se do hrnce a měla hlubokou vizi, která mi projela celým mým tělem. Každou buňkou, každým atomem, až se vibrace této vize proměnila ve světlo soucitu a lásky ke všem tvorům.

Od té doby jsem přestala jíst maso. Dostala jsem se do bodu, že nemůžu jíst to, co má očička.

Jsem na cestě a určitě nejsem svatá. Ještě mě někdy přepadne chuť třeba na šlehačku a jednou za měsíc nebo za dva si ji dopřeju. Už jsem přešla období, kdy jsem měla obavy, co vlastně budu jíst. Ale kvůli mléku se zvířata nezabíjejí.

Jaký druh lásky to je, když člověk zabije a sní zvíře? Jak má rád člověk sám sebe, když do svého těla vkládá mrtvou hmotu těla zvířete?

Je to láska ne člověka ke zvířeti, ale láska zvířete k člověku, které se obětovalo svou smrti, k uspokojení sobecké lásky člověka.

Pokud se rozhodujete na vědomě úrovni, že přestanete jíst maso, můžou vám naskakovat z podvědomí různá přesvědčení, typu -člověk je masožravec, bez masa se nemůže být, maso člověk potřebuje… a další myšlenky, které vám budou házet překážky k vašemu rozhodnutí .

Pokud proběhlo rozhodnutí na hlubší úrovni, ne v mysli, ale v soucitné duše, tak je to pro vás mnohem snazší.

Počítejte však s tím, že se tělo začne očisťovat od těchto těžkých energií a budou se vyplavovat z těla ven. Tělo se bude zbavovat a uvolňovat spoustu negativní energie. Musíte mít sílu a moc tyto energie usměrňovat, nepotlačovat, připustit si je a nechat je odejít.

Začnete se postupně den ode dne cítit lépe a lépe. Budete plní energie, která bude vašim tělem volně proudit a budete se cítit skvěle.

Pokud jste na začátku a zatím s vámi zmítají emoce, nahoru a dolů, tohle vám zaručeně pomůže.

Naučte se pracovat se svými emocemi.

Budete získávat jistotu sama v sobě, sebedůvěru a sebevědomí.

Už nebudete jako to nejisté koťátko.

Budete sebevědomá KOČKA , KTERÁ SI BUDE JISTÁ SVÝM ŽIVOTEM A SAMA SEBOU!

Buďte guru sami sobě! Naslouchejte svému nitru, co říkají vaše emoce a vaše duše.

https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci

 

S láskou Milena    

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře