PROČ JSEM ZAČALA PSÁT TENTO BLOG?

girls-407685_640
Chci svými články a příběhy ze  života   inspirovat,  že to co zrovna prožíváte ať už v partnerském vztahu nebo jste sami,
ikdyž se cítíte jakkoliv právě teď…   můžete začít věřit,  že bude líp.  Nemusíte čekat na záchranu tam venku,  ale můžete najít svoji sílu a odvahu abyste to dokázaly změnit .

Právě naděje nám dává křídla, že můžeme začít žít svůj příběh života tak  jak si přejeme.

A věřte mi, já jsem na to expert. Přes třicet let jsem stále hledala lásku a když jsem ji měla, tak se cítila ještě nešťastnější, protože jsem se začala v lásce trápit.
Až když jsem pochopila samu sebe, kde byl můj problém, pak jsem se teprve mohla rozhodnout pro změnu. Pro změnu mého pohledu na vztah a nejen na partnerský vztah.

Ta změna pohledu se týkala celého mého života.

Dostala jsem se v hledání existence člověka k odpovědím na otázky smyslu a podstaty života.  Až když jsem se dostala sama k sobě tím,  že jsem se ponořila do hlubin svojí duše,  našla jsem odpovědi.

Odpovědi, které tam celou dobu ležely. Jen byly hluboce skryty a až když jsem je začala odkrývat tak se mi začaly vybavovat vzpomínky z mého dětství.

Ale ještě něco chci říct k tématu  smutek,  zármutek,  trápení.

Dejte si čas procítit svoje trápení (je spousta moří, které vznikly z ženských slz….) ,ale nezůstaňte v něm ponořeni dlouho.

STOP! Jste tady abyste život prožili při plném vědomí. Když budete ponořeni do svých trápení, život vám uteče a jednoho dne se proberete až budete rekapitulovat, jak jste to mohly udělat jinak,  ale to už se váš čas naplnil.

PŘESTAŇTE TRPĚT !

Ten fešák na kříži už to udělal za nás . TEČKA.

Dlouhodobá lítost vás jen udržuje ve smutku a vy přece chcete z toho začarovaného kruhu ven.

Tak dejte si klidně čas, ale udělejte si závazek… třeba právě teď a řekněte:

ROZHODLA JSEM SE PŘESTAT TRÁPIT .

A věřte… i když si myslíte,  že nemáte sílu, správné rozhodnutí vám ukáže, kde ji v sobě najít.

Rozhodněte si říct: „JÁ JSEM ŠŤASTNÁ.“

A tak se staň.

S láskou Milena

 

Láska

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře