PENÍZE JSOU ENERGIE

images

Když jsem poprvé uslyšela o tom,  že peníze jsou energie, byl to pro mně úžasný AHA moment. Celý můj život jedu na spirituální vlně, ale oblast peněz byla pro mně jeden velký problém. Tahle informace mi změnila můj pohled na peníze a tím se začal měnit i můj život po finanční stránce.

Dnes můžu říct, že jsem šťastná a spokojená, mám peníze na vše, co potřebuji ke svému životu, peníze mi přicházejí z míst, které bych neočekávala,  vždy mně to velmi mile potěší a pokaždé si uvědomím, jak jsem vděčná za ten pocit klidu a jistoty, že už dnes vím. Vím a věřím. Pochopila jsem, jak peníze v našem životě ( jestli je máme nebo nemáme) závisí na tom, jaký k nim máme vztah a jaké myšlenky a pocity máme, když se řekne peníze a vše co s penězi souvisí.

Ale vždycky to tak nebylo. Když se podívám zpětně na můj život a  peníze, byly to vlny extrémů. Buď  se ke mně sypaly ze všech stran, ale já milovala nakupování, tak  utrácela jako o život, až jsem došla do bodu nula a tam byl druhý extrém, kdy jsem neměla na nájem a jídlo. Peníze jsem chtěla, ale na druhé straně je nenáviděla, za to jaké mi způsobují muka a problémy v mém životě.  Ale jedním jsem si byla jistá,  že jsem se vždycky dokázala z finanční krize dostat vlastní vynalézavostí a darem umění, prodat co se dá. Tak jsem se většinu života stěhovala,vyměnovala  a prodávala byty a  tak jsem zase přicházela k penězům.

Při všech finančních krizích a potopách, kdy mi peníze nějakým záhadným způsobem znovu „uplavaly“ jsem pokaždé řešila tento pro mně veliký problém (o kterém jsem si tehdy myslela, že snad bude napořád) modlitbou. Když bylo opravdu nejhůř,  já byla tlačena časem  abych platila složenky atd… a začala být náležitě zoufalá a psychicky byla dostatečně na dně, tak jsem si najednou vždy vzpomněla na svou víru  a že mi Vesmír pomůže.

Vzpomínám na moment, kdy jsem se modlila a prosila o zázrak a v tom momentu jsem měla telefon a slyším:  „stojím u vašeho domu, přijďte si  pro peníze, máte tu provizi  dvacet tisíc.“  Oprášila jsem kolena, moje duše se zatetelila blahem a ještě stihnu říct k Vesmíru děkuji, děkuji děkuji a letím z domu.

Vzpomínám taky na dva momenty, když  jsem zařizovala svatbu své dcery a syna. Říkám si, teď potřebuji peníze a  věděla jsem, že půjdu do kostela a pomodlím se tam. Církev v žádným případě nemusím, ale kostely vyzařují silné vibrace, jsou napojeny na energii ve Vesmíru, proto se tam cítíme jinak.  Už při vstupu  mně  obklopí zvláštní, tajemná a zbožná energie a posílám v duchu svou modlitbu, zbývají  dva dny před svatbou. Druhý den mám telefon:  „zájemce složil zálohu, přijďte si pro peníze, máte tady třicet tisíc“. Bylo to přesně den před svatbou a já s velkou vděčností posílám do Vesmíru děkuji ,děkuji ,děkuji.

A tahle situace se mi zopakovala s úplně stejným postupem a na chlup stejným výsledkem při zařizování svatby mého syna. Spadlo ke mně třicet tisíc a den před svatbou, podotýkám, že okolnosti, tomu vůbec nenasvědčovaly.

Říká se,  že síla víry se nepozná v blahobytu a bohatství, ale právě v chudobě, kdy vám nic jiného nezbývá, ale vy věříte, že to bude jinak.

Těch zážitků, já tomu spíše říkám zázraky, mám ve svém životě spoustu a každý den jsem něčím obdarována. Tak jako zrovna včera, čtu si kapitolu o penězích v knize o Ho oponopono od Mabel Katz, tak si tak pomyslím, že jsem šťastná a vděčná,  jak mi přicházejí peníze do života…najednou mi zvoní mobil a milá paní mi oznamuje: “ mám pro vás dobrou zprávu, máte přeplatek pět tisíc, chcete je poslat na účet?“ No jasně, že chci a v duchu si říkám děkuji, děkuji, děkuji.

Ten AHA moment jsem měla, když jsem si koupila online kurz osobního rozvoje. Kurz ke mně přišel v době, kdy jsem vyslala do Vesmíru žádost, že jsem připravena a přeji si, aby do mého života vstoupil učitel…

Mám ráda Joe Vitale, miluji jeho knihy a  způsob projevu. Má nevšední, fascinující a okouzlující styl,  je mi velmi sympatický a přesto, že ho osobně neznám, mám z něj pocit, že je to úžasný člověk. V té době  jsem si pomyslela, že by bylo fajn, najít někoho i na českých lukách internetu, kdo se zabývá podobnými tématy. Přesně jak se říká, když je žák připraven, učitel se objeví…

Celý život jsem si skládala informace o smyslu života a nechtěla jsem se nechat ovlivňovat názory někoho jiného, chtěla jsem získávat zkušenosti  a přicházet si na všechno sama. Studovala jsem Feng Shui, astrologii, numerologii, I Ting, psychologii o emocích, kvantovou fyziku, Kurz zázraků, spiritualitu, o magii, andělech, o životě po životě atd… všechno se mi skládalo dohromady jako puzzle a s mým vnitřním vnímáním světa, jsem si vlastně jen potvrzovala, že to co cítím,  je v souladu s tím, co jsem se postupně dozvídala a učila.

Všechno co jsem se  naučila je ve většině v souladu s mými názory, myšlením, cítěním a vnímáním a pokud se zamyslím, tak mně nenapadá ani žádné ale. Ta změna, kterou jsem vnímala ve svém životě, byla velká.

Druhým online kurzem byl kurz přímo na Peníze a ten mi pomohl odstraňovat moje pochybnosti a špatně nastavené myšlenky o penězích. Tím se mi začala měnit i má finanční situace a můj vztah k penězům.

Dalším projektem byly kurz Pětiminutovky, motivace na každý den, které jsem si koupila na celý rok, a den co den jsem se učila stále něčemu novému, získávala úžasné informace a rozšiřovala jsem si obzory . Docela mi bylo líto, když to po roce skončilo, ale už jsem nechtěla dokupovat další a chtěla se posunout zase jinam.

Dnes je doba, kdy je všechno zrychlené  i naše myšlenky,  na které se zaměřujeme, se velmi rychle zhmotňují. A to mně moc baví, tahle hra Života mně baví,  je to skvělé a můj ebook Restart emocí   má i k tématu taky co říct.

Ale to už  můžete posoudit sami 🙂

Ještě malý dodatek o penězích, který se mi moc líbí.

Peníze jsou vyrobeny z papíru, papír je vyroben ze stromu a strom vyroste díky slunci,

takže  PENÍZE JSOU SLUNEČNÍ ENERGIE.

Já nevím jak vy, ale já slunce miluji.

Přeji vám krásný den a děkuji, děkuji, děkuji 🙂

Láska

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře