Partner není juckbox

Partner není juckbox, do kterého se hodí peníze a on bude hrát, tak jak vy chcete.
Je nutné, aby se každá země Eu chovala jako prostitutka?

Malé zamyšlení. 🧐

Parazit Chobotnice Eu odchází do věčných lovišť. Evropa se bude moci znovu nadechnout.
Tato chobotnice se ještě zmítá v posledních smrtelných záškubech a vypouští jed do masmédií. Otrávená média se snaží tímto jedem vymývat mozky.

Co to znamená pro obyvatelstvo?
Co nejdál od médií, protože jsou silně infekční a jedovaté.

A jak říká Dr.med. Joachim Mutter: „ Pokud chcete zůstat zdraví, dělejte přesný opak toho, co doporučují zdravotnické úřady.
Lékaři se musí řídit určitými směrnicemi a existují jasné pokyny, jak léčit a kterým lékem. Pokud lékař nechce člověku ublížit, musí dělat pravý opak toho, co stojí ve směrnicích.
Největší nebezpečí je, že mocní a světové koncerny mají v rukou média a mohou tak vymývat mozky mnohem masivněji, než Goebels v třetí říši.

V Eu parlamentu je 20 tisíc lobistů, na přibližně 800 politiků. Většina lobistů je z mobilního průmyslu a ti píšou návrhy zákonů sami. To jde přes PR agentury a oni moc dobře vědí, že společně s médií mají největší moc ve státě. Manipulace je perfektní, že se v parlamentu hovoří o cenzuře internetu, ve vztahu k očkování, mobilům a stravě.“

Například: Chřipkou loni onemocnělo 1,000.000.000 lidí a z nich zemřelo 650 000.
Od prvního výskytu covid, v prosinci 2019 do 11.dubna 2020, kdy v Číně epidemie skončila se nakazilo 1,771.558 lidí a virus způsobil 108.334 úmrtí.
Jak to, že zdravotnická organizace a západní vlády označily jako životu nebezpečnější covid? A proč?

Alert Reader důrazně připomíná, že to byla s největší pravděpodobností válečná hra Gatese ve spojení s jistými elementy určitých zemí, aby si vynutili zákonnou plošnou aplikaci své univerzální vakcíny, s věstavěným digitálním ID. Hlavním cílem bylo „ospravedlnit“ globální povinnou vakcínu.

Tento očkovací šílenec, je stejný, jako šílený vědec ve scifi filmu, který by oznámil, že by pro každého člověka bylo dobré, spojit dohromady všechny jeho orgány v těle, do jednoho celku.

A podobně šílená myšlenka dala vznik Eu. Spojit státy do jednoho celku.
Stejně jako každý orgán v těle má svou důležitou roli pro správnou symbiózu těla, tak každý stát má svou energetickou roli v postavení světa. Je důležité, aby byl svět vyvažován v rovnováze, protože každý energetický zásah tak ovlivňuje celý svět.
A jsou parazité, kteří jsou nebezpeční, napadnou celý harmonický systém, jejich záměrem je škodit, oslabit a vytvořit destrukci.
Chobotnice Eu měla zájem oslabit záměrnou destrukcí evropské státy. Následně je vysávala a vymáhala poslušnost. A vlády zemí se chovaly jako prostitutka, která bere peníze a pak odvede práci, která je po ní požadována. Takový velký dotační ojeb.

Například: z Eu 2010-2016
-přiteklo do ČR 563 miliard
– odteklo z ČR 2,252 miliard
Už jistě víte, proč mají lidé mrzké výplaty, s kterými s bídou zaplatí bydlení a něco na jídlo.
Zahraniční investoři zneužívají své dominantní pozice k tomu, aby udrželi mzdy na nízké úrovni a ponechali si přehnané marže.

A dále. Ve smlouvě o Eu je mimo jiné cílem unie podporovat mír, své hodnoty a blahobyt obyvatel. Unie zejména poskytuje svým občanům prostor svobody, bezpečnosti a práva bez vnitřních hranic, ve kterém je zaručen volný pohyb osob. Vytváří vnitřní trh a usiluje o udržitelný rozvoj Evropy, založený na vyváženém hospodářském růstu a vysoce konkurenceschopném sociálně tržním hospodářství a ochraně životního prostředí.

Vidíte snad něco z toho? Vidíte, jak se jim podařilo zdevastovat každý jeden stát?

A nezapomeňte, že lidé, kteří bojují za systém, vytvářejí budoucnost pekla a ohrožují sebe i druhé.
Parazit odpadl a teď je na řadě pořádný detox a zdravé pročištění.
Především, nevěřte lživým médiím a udržujte si pozitivní mysl. Nic není takové, jak na povrchu vypadá.

Mějte se krásně, buďte zdraví a pokud možno, s veselou myslí. 🥰😍🌞

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře