Otevřít třináctou komnatu? Ano nebo ne?

Koho zajímají minulé životy, karma? Je to pandořina skřínka a dokud ji neotevřete, nic se neděje a je to v pořádku?

Pokud si nedáte pokoj a tuto schránku otevřete, můžou se na vás vyvalit problémy, které byly dávno pohřbené a o kterých jste neměly ani potuchy.

Zajímáte se o minulost? Vtáhnete si ji do přítomnosti a ovlivníte budoucnost. Nechte příběhy minulých životů uzavřeny, protože pokud minulý život aktivujete, otevřete energetický kanál a problémy mohou přijít.

Pochopení, že minulost, přítomnost a budoucnost jsou jedno a totéž, je první nezbytná věc k uvědomění si, že nic z toho vlastně v realitě neexistuje.

Kdo však je natolik uvědomělý, aby toto pochopil do hloubky? Ten, kdo se nezajímá o minulost a žije pouze přítomností.

Ten kdo chce otevírat minulost, nejspíš hledá chybu nebo problém, který se stal a má pocit, že energeticky působí na jeho přítomnost.

Každý se musí nejprve naučit pracovat sám na sobě, aby se v různých druzích energie, které nás obklopují a námi prostupují, vyznal. Je potřeba obnovit vnitřní rovnováhu a to tak, že sledujeme, jaký druh energie koluje v různých předmětech, v našem oblečení, v potravě. Je třeba se naučit kontrolovat svůj vlastní svět citů a pocitů, protože jinak bude člověk jako loďka, která se zmítá v bouři emocí.

Skutečná síla spočívá v ovládání vlastního chování a emocí.

Pozor na práci s energií a otevírání minulých životů, reiki, léčení druhých, karmě, rodinné konstelace a podobně. Instantní řešení, které od vás nežádá žádnou práci, snahu a kdy za vás někdo něco udělá a něco vám vyřeší, zatímco vy neděláte nic, jsou falešné.

Řešení problémů můžete vy sami a je to výsledek vaší práce, ne nějakého terapeuta. Každý problém je možné řešit, ale musíte ho řešit vy sami. Vzdělávat se, nechat si poradit, ale nenechat si sahat na svou energii, jinak se může stát, že vám dotyčná osoba může pěkně rozhodit čakry.

Mějte kritické myšlení, to znamená zpochybňujte všechno, co vám kdo řekne nebo si přečtete v knihách. Každý zprostředkuje jen to, co sám poznal a prožil sám za sebe. Proto pozor na práci s energií, v oblasti duc-hovna a nejen tam, většinou lidé dělají, co se jim řekne. Můžete si na sebe nabalit energie druhých lidí a tím si uškodit.

Všichni máme svou cestu a prožitky, které jsou pro nás důležité. A občas se může hledat pomoc u druhých. Kdo vám nejlépe poradí, jste vy sami. Vy sami totiž v nitru své duše víte, co je pro vás nejlepší. Každou odpověď na vaše otázky máte v sobě. (Anebo na internetu, což je takový mikrokosmos celého světa. Vesmír je pak kosmický internet, tam si můžete taky stáhnout a zcela zdarma J)

Jestliže lidé nepochopí, že svoboda je základem všeho, stanou se otroky. Mají vnitřní strach a jsou závislí.

Každý se musí nakonec dopracovat ke svému štěstí sám. Schopnost uzdravit se závisí na tom, jak silnou má člověk vůli a schopnost vizualizace. Průběžné vzdělávání je cestou k lepšímu životu i k většímu množství energie, radosti, lásce a nadšení. Tím jak vyživujeme svou duši, dochází k přirozenému růstu. Je to jako kouzlo.

A intuice je to, co nám chce sdělit naše duše. Je to maják s vnitřním světlem. Intuice je průvodce.  Stačí si najít čas na naslouchání.

S láskou královna emocí Milena 🙂

Staňte se i vy královnou.

Ovládněte své emoce.

                    

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře