Neparkuj jako pi.a aneb jak jedna věta spustila emoční lavinu.

Když emoce nasra.osti dostanou křídla, stane se zázrak a emoce začnou létat.

Chvilku jsem rozvažovala, jestli tento článek napsat, ale jsem dnes ve fázi postnasranosti, tak jsem se rozhodla, že využiju tuto energii a sdělím něco o tom, jak nepotlačovat emoce a klidně bouchnout.

Možná trošku zariskujete, protože dopředu nevíte, jestli výbuch vztah pročistí anebo zabije.

Nedávno mě vedla jedna kniha k zamyšlení a při části o vztazích a lásce, to najednou ze mě nahlas vyjelo: „Láska je na pi.u.“ Promiňte mi ten výraz, ale já jsem tím překvapila sama sebe.

Cože, kdo to řekl? To jsem byla já? Já, která tak propaguju lásku? Láska sem, láska tam, láska je celý svět…proč jsem to řekla? Odkud se to vzalo?

Snad momentální uvědomění o utrpení v bývalých vztazích a myšlenkách, k čemu to vlastně bylo? Jaký to mělo vážně smysl? Možná uvědomění, když vykládám ženám z emočních karet a oni se mi svěřují se svými vztahy a svým trápením s láskou.

Nejspíše ta věta vyplula z hlubin mé duše, která byla v minulosti láskou ztrápená.

Chvíli jsem nad tím dumala a nakonec mě to pobavilo. Ale ta slova mi uvízla v hlavě. Pár dní na to jdu ke svému autu a za zadním stěračem lístek…hned vidím, to asi nebude reklama, to je psáno ručně. Vytáhnu papírek s rozmočeným textem, ale jasná zpráva byla stále dobře čitelná. Byl tam vzkaz…nejspíš pro mě: “Neparkuj jako piča.“

Přišlo mi to k smíchu, až jsem začala nahlas mluvit, já neparkuju jako pi.a, parkuju vždycky v pohodě. Jako pi.a zaparkoval tady ten vedle.

Jak vidíte, přitáhla jsem to slovo do reality. Měla jsem určité negativní myšlenky a emoce o mužích, lásce, vztazích a hned jsem tu negativní vibraci dostala zpátky.

Jak napsal Pierre Franckh: Prostřednictvím myšlenek vysíláme jasné povely- a je jedno, zda si je myslíme vědomě či nevědomě. Jejich silou si do života přitahujeme všechno to, co si myslíme o sobě a druhých.

Jela jsem dnes s bráchou a jeho přítelkyní popřát na narozeniny naší matičce. V autě jsem najednou dostala inspiraci a hned jsem si to zapsala do poznámek v mobilu: Nahoře huj a vevnitř fuj. Hromada haraburdí a starých nánosů křivd, strachu a lítosti. Vykliďte a vyčistěte vnitřní prostor.

Byla jsem lehce vyfiknutá, vymalovaná, našperkovaná a načesaná. Netušila jsem, že ta informace a sdělení je pro mě osobně. Netušila jsem, že to vyklizení přijde tak rychle a v nejnevhodnější čas. Ale kdy je vhodný čas pro emoční výbuch, že ano.

Opět bych použila slova P.Franckha:

Odhalte, kdo nebo co ve vás vyvolává negativní pocity.

Kteří lidé a které situace vás omezují?

Kvůli komu nebo čemu se cítíte utlačovaní?

Nevěřím moc na psychoterapie a hledání problémů v minulosti. Je to nekonečný proces vyplavování a stejně budou zůstávat emoční spouštěče, které se v určitém okamžiku a nejspíše i díky určité konstelaci celého vesmíru spustí.

Dlouhodobé hrabání se v minulosti je jako hrabání v odpadkovém koši a hledání svatého grálu. Minulost je někdy jako klaun, který se na vás škodolibě usmívá a chce abyste na něj zaměřovali pozornost.

Jsme emoční tvorové, a přestože logicky můžeme spoustu věcí pochopit, když přijde na věc, tak někdy je tím nejlepším řešením nastavit druhou tvář. Taky se říká na hrubý pytel, hrubá záplata. S neustálými ústupky, úsměvy, uklidňováním, chápáním, tolerováním a respektováním nevhodného chování druhých lidí si nemusíte dlouho vystačit. Přijde den špatných konstelací a okamžik, kdy nebudeme mít vnitřní klid Buddhy a jednoduše to neudržíte, a bouchnou staré saze v ucpaném komínu.

Komín je pročištěn od starých nánosů, jen zůstala viset ve vzduchu věta… láska je na pi.u, proč se pořád snažit, když mě vlastně nemá ráda.

Vnitřní prostor byl vyčištěn a jen jsem zvědavá, kdo teď uklidí tu spoušť, tam venku.

Ne vždycky máme náladu na spirituální věty, typu, všechno je uvnitř nás, my si tvoříme svůj svět.

Nevěřím na změny. Ani lidé se nemění. Změny dlouhodobě nefungují. Jedině proměny, které spouštějí silné emoce, mohou způsobit transformaci, která nás posouvá.

A já jsem se znovu koukla na můj výklad karet, na tento týden a hned od pondělí mi přesně všechno zapadalo. Konec týdne tedy určitě: Může tady být něco, co vám vadí a trvá to již delší dobu. Přestože to bylo lehce potlačováno a nechtěla jste se tím zaobírat, teď se to otevře, donutí vás to reagovat a zaujmout nějaký postoj. Nepopírejte své pocity. Budete mít mnohem větší jasno v rozhodování a budete si jistější, co ano a co ne.

Karty emocí Věrnost, Laskavost a Žárlivost říkají, že přichází tento týden opět silné energie, které budou působit na vztahy. Sílí pocity empatie, výraznější vnímání, silnější intuice, ještě více jistější sami sebou.
Budete vědět, že vám nikdo nemůže mazat med kolem pusy. Zesílí vnímání pravdy, co ano co ne.

Pro mě to znamenalo emoční výbuch.

A jak jste na tom byly vy tento týden … v těchto silných emočních energiích?

Mějte se krásně.

S… hmmm…óóómmm… láskou Milena.

P.S. Zamysleli jste se někdy na tím, co vlastně doopravdy vystihují a symbolizují slova, které se označují jako „sprosté.“, jak hluboké mají významy?

 

 

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře