NĚCO SI PŘEJTE A POTOM TO PUSŤTE…

spring-647967__180                        

Něco si přejte a potom to pusťte…

Myslím si, že tuhle větu už znají snad úplně všichni. Když jsem před třemi roky našla NÁHODNĚ na internetu odkaz na film TAJEMSTVÍ, tak jsem si ho vyhledala a těšila se až bude večer a v klidu se na něj podívám.

A ten večer mi tento film změnil můj pohled.

Pro mě to znamenalo, že konečně to co jsem cítila a držela v sobě, tu hloubku všech těch emocí, které jsem po celou dobu svého života prožívala ve svém vnitřním světě, můžu uvolnit a pustit. Najednou jsem měla nastavené zrcadlo, odraz mojí duše.

Hned další den jsem začala s velkým nadšením doporučovat film v rodině, všem svým přátelům, prostě každému, s kým jsem zrovna mluvila. Vždy během rozhovoru jsem musela dát otázku : už jsi viděl(a) film Tajemství? V té době jsem měla pocit, že se o tom musí všichni dovědět. Natolik mně to nadchlo!  A dodalo mi to neuvěřitelnou sílu, takže  jsem toužila, aby to pomohlo i druhým lidem.

Postupně jsem zjišťovala, že moje velké nadšení sice okolí se mnou sdílelo, ale já jsem byla překvapená, že jejich nadšení není takové, jaké jsem očekávala. Já myslela, že jim říkám o objevu století.

A reakce? Buď už film viděli nebo…hm zajímavý… nebo… jo pěkný, ale pohádka…myslíš, že ti to pomůže ani náhodou…jo, někdy se na to podívám…teď nemám čas, nestíhám….a reakce mojí maminky…prosím tě, co jsi mi to dala za blbost, já myslela, že to je nějaký normální film, tam o něčem mluví a já tomu vůbec nerozumím……tehdy jsem myslela,že z té odpovědi vyletím z kůže.

V té době jsem začala číst všechny knihy autorů co v tom filmu účinkovali a kupovala další a další knihy co souvisely s tímto tématem.Sbírala informace na internetu o síle přitažlivosti ,kvantové fyzice, energii a jak jsem víc a víc chápala co jsem dříve prožívala, začala jsem cítit větší propojení se svou myslí, duší a tělem.

Doporučovala jsem opět s velkým nadšením všem svým známým každou knihu, která mně inspirovala.Zkoušela jsem a praktikovala na sobě všechny metody,které se v knihách nabízely a doporučovaly dělat.

Opět jsem byla překvapena z reakcí okolí ,když jsem se ptala, jak to funguje u nich a slyšela často odpověď…mi to nejde…já to nechápu…já tomu nerozumím,,,já nevím jak….
a já jsem si vždycky pomyslela …jak to, že to nechápou ?…proč?

Jak to pustit je nejdůležitější část aby se Vám přání které máte, splnilo.

Myslím si ,že tady hodně lidí uvízne a přestanou se zajímat a věřit tomu.
Někomu to jde lehce a plní se mu spousta  přání na které jenom pomyslí .Jako by mu to šlo tak nějak samo.

Někdo tak jako i já vyzkoušel různé druhy metod od pozitivního myšlení  přes afirmace, meditace, nástěnky na kterých máte všechny obrázky, které se Vám líbí. Věci jaké chcete mít, představujete si sami sebe, jaký bude Váš život až se Vám to splní.

A zjišťujete, že něco se Vám splní a něco, většinou to co chceme nejvíc,  ne a ne!

Tehdy je důležité si uvědomit u přání, které se Vám už splnilo, jaký jste měli pocit když jste si  přáli.To, jak se zrovna cítíme, určuje jestli se nám přání splní lehce nebo to bude drhnout.Čím větší napětí v sobě máme, že to chceme teď hned a máme pocit… jo už to chápu, už vím jak na to… tak tím víc to oddalujeme.
A právě pnutí uvnitř nás, že si něco moc přejeme a stále se nám nedaří, je právě díky našim emocím.

Naše emoce jsou produktem těla a výsledkem našich myšlenek. Zjednodušeně řečeno :

JAKOU MÁŠ MYŠLENKU,  TAKOVÝ JE TVŮJ POCIT.

Pokud tedy záleží na tom jaký máme mít pocit aby se nám mohlo přání splnit a přesto nesplnilo, pak je čas si uvědomit, že odpověď najdeme ve své mysli.

P.S. Můžete si pořídit notes a začít si všechna přání zapisovat.Někdy to jsou maličkosti a někdy to jsou věci,že si řeknete… no páni to je teda náhoda! Vždyť už víte, že náhody neexistují a na všechna ta splněná přání můžete snadno zapomenout. Já svůj Deníček splněných přání mám a někdy mám potřebu si ho otevřít a přečíst. Okamžitě mně to naladí, že jdu správnou cestou a hlavně už dnes VÍM, ŽE TO FUNGUJE!  🙂

A že nás má Vesmír rád.

Jo a ještě jedno P.S. … přeju Vám vítr do plachet ať  plujete mořem splněných přání …

 

Láska

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře