Nebe, peklo ráj, hraj si se mnou, hraj. Může se člověk dostat díky sexu do ráje nebo probůh do pekla?

Opět jsem byla inspirována komentářem na mé fanpage Zázraky se dějí,  tak je to třetí miničlánek, s tématem o sexu a svobodě.

Možná jste zaregistrovali a vzpomenete si, když udeřil blesk do vatikánské baziliky, pár hodin poté, co papež oznámil svou rezignaci. Tak jako nic není náhoda, tak i toto byla krásná symbolika a znamení toho, co se děje pod rouškou církve.

Dvě z hlavních témat církve: je dobré mít strach a hříšný sex. Na důkaz se ho na oko zříkají a prohlásí se tím za svaté. V lidech se automaticky v podvědomí nastavilo, sex jenom pod peřinou a nejlépe ať o tom nikdo neví, je to hříšné.

Sexuální energie je životní energií a je především Božská a taky mocná. Církev si toho byla dobře vědoma a potřebovala si lidi podmanit a strachem zmanipulovat. Naštěstí transformace jede na plné obrátky a pravda se dostává krásně na povrch.

Jak napsal David Wilcock v knize Klíč zvaný synchronicita:
Náboženství je peklo zvyků, které vymysleli lidé, aby pak mohli prosit o vstup do nebe.
Pokud se odpoutáte od všech forem náboženství, zjistíte, že život na Zemi není ani peklo ani nebe.
Žít na Zemi je stav přítomnosti. Peklo je minulostí a nebe je budoucností. To jak žiješ v přítomnosti, taková bude budoucnost.

Pokud si myslíš, že žiješ v pekle problémů, stvořila je pouze tvá mysl. Chceš změnu v životě? Začni dělat změny ve své hlavě. Musíš změnit své myšlenky!
A to platí na všechno, tedy i na sex. Sexem se do pekla ani do ráje člověk nedostane, ale záleží, čemu věří a jaké má myšlenky v hlavě.

Cítit se při sexu jako v nebi je sice fajn, ale znamená to taky, „být trochu mimo.“ 😍
Je to stav, který je skvělý, ale cesta, která vede rájem je cesta přítomného okamžiku. ❤️
Cesta přítomností je cesta rájem, ale jak je známo, v ráji taky číhá pokušení. 🐍
A na to je jedna ochrana.

Být v každém okamžiku bdělý. ❤️

Mějte se krásně a nezapomeňte na procházky… po cestě rájem 😍❤️🌠

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře