Motýl, včela a přítomný okamžik

Motýl, včela a přítomný okamžik
Zapněte senzory

„Máme právo na svou pravdu, kterou dlužíme sami sobě.“
Karl Lagerfeld

V mytologii byli motýli vyjádřením lidské duše, růstu, změny, transformace, barev, svobody a radosti. Jiné legendy zase říkají, že motýli jsou anděly s okvětnými lístky.

Nedávno jsem seděla na zahradě, pila kávičku a rozjímala, zabraná do myšlenek. Najednou přímo přede mnou jako by se zhmotnilo z ničeho, krásné bílé peříčko a snášelo se pomalu k zemi. Zbystřila jsem.

Zvedla jsem ho, znovu si sedla a začala se rozhlížet kolem sebe. Příroda kolem mě ožila, vnímala jsem vibrace a svým vnějším i vnitřním pohledem jsem viděla vlnění ve vzduchu. Jen jsem vydechla, to je krása. Dostala jsem se do přítomného okamžiku.

Zapnuly se mi všechny senzory na plné otáčky. Cítila jsem vůně, slyšela šumění stromů, chuť kávy byla výraznější a pohled se mi stočil na květiny. Poletovali tam motýli, v nějakém zvláštním společném tanci, přišla jsem blíž a uviděla v souhře včely a čmeláky, jak spolu komunikují svými senzory. Než jsem si donesla mobil, zůstal už jen jeden bělásek, i tak jsem cítila potřebu tu krásu natočit.

Žijeme zrychleně, proto je fajn někdy zpomalit a surfovat v klidnějších vodách. Není potřeba cítit bolest, abychom si silně uvědomovali přítomný okamžik. Když jsem byla zamyšlená, tak jsem v tu chvíli vůbec vědomě nevnímala, jaká je kolem mě krása, až mě vytrhlo ze snění peříčko. Tak určitě lepší, než kdyby mě do přítomného okamžiku aktivovala -bodnutím včela.

V každém okamžiku máme k dispozici své smysly, které skenují naplno okolní realitu. Zaleží jen na nás, kdy máme zapnuto a kdy vypnuto.
Pokud náš senzor sluchu, zraku a hmatu skenuje svítící věc v ruce, odpojujeme se od okolí a připojujeme se na jiný svět. Svět, v kterém běží minulost. I tohle video už je minulostí.

Online svět je v přítomném okamžiku. Kdy vnímáme své tělo a své pocity. Tehdy cítíme opravdové připojení.
Ty nádherné pocity motýlích křídel v celém těle…zázračné spojení s duší i s celým vesmírem.

Jen je na to potřeba zapnout senzory, své smysly.

S láskou Milena
https://milenamachurova.cz/ebook-andelsky-tanec-emoci

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře