SÍLA MAGICKÝCH SLOV

LÁSKA

Slova jsou vyjádřením našich emocí. Je to energie pocitů. Je to vibrace. Všimli jste si někdy, když se rozesmějete, jak se rozvibruje vaše tělo?

Slova jsou myšlenky, které se zhmotnili v podobě vět, které říkáme. Každá věta, kterou vyslovujeme, má svůj význam a dokládá naše přesvědčení o všem, co se nám životě děje. Jsou to symboly života, jaký žijeme. Podobně jako je symbol našeho života například auto, dům, oblečení, účes…každý detail na nás a kolem nás,  symbolizuje náš postoj a život jaký vedeme.  To jsou vnější symboly. A ty se “ venku“ zrcadlí z našich myšlenek.  Myšlenky a následně věty, které říkáme, ovlivňují a vytvářejí naši realitu.

Každá věta, kterou vyslovujete s  emocí, má ohromnou sílu. Pokud dáváte do svých vět zlost, vztek, nenávist a přitom říkáte, jak to nebo to nechcete, přitahujete si to k sobě. Když se na něco ve svých myšlenkách soustředíte, jistě se to uskuteční. Avšak když se tím nezabýváte,  nic se nestane.

Dám příklad. Měla jsem na návštěvě přátelé. Hodně jsme se nasmáli, povídali si a nějak se dostali k tématu, kdy si vzpomněli na jednoho svého známého, s kterým měli v minulosti velmi nepříjemnou situaci. Bylo tam dost zlé osočování a došlo nejen na slovní potyčku, ale  i fyzické „pošťuchování“. Čím víc o něm mluvili, tím víc se začali rozčilovat a začali ze sebe chrlit nenávistné věty, že ho už nikdy nechtějí vidět, už ho nikdy do bytu nepustí a už ho nechtějí nikdy potkat, a tak dále a tak dále. Já jsem zbystřila a začala pozorovat, co se to vlastně děje. Začala jsem vědomě vnímat každou větu, kterou říkali a s jakým emočním nábojem ty věty vyslovují. V duchu si říkám, no to je teda pecka. To jsem zvědavá, kde se ta smršť negativních slov projeví.

Najednou se rozhodli, že se chtějí jet podívat do obchodního centra a kamarádka mi říká, že si chce koupit nějaké knížky s pozitivním myšlením. Já jsem se smála a řekla, že to je prima nápad. Tak se taky stalo a abych to neprodlužovala, večer s ní mluvím a řekla mi velmi zajímavou věc. Když byli nakupovat, najednou si to k nim hrnul  s velikou radostí ten jejich známý, o kterém s takovou razancí mluvili. Měl velkou radost, že se po šesti letech opět spolu vidí. 🙂 Moc jsem se tomu smála a měla radost, jak to krásně funguje. Teda mí přátelé asi velkou radost neměli, ale shodli se, že to nebylo nepříjemné, ale spíše naopak. A dokonce si předali telefonní čísla na sebe. Ještě jednou opakuji, neviděli se šest let a v obchoďáku se zdrželi necelou hodinku. Potkali se v podzemní garáži u auta,  oni si ho nevšimli (měl čapku a černé brýle), ale uviděl je on. Že to je náhoda? No, jak myslíte, je to vaše myšlení.  🙂

Můj pohled na tuto situaci je ten, že dostali příležitost, vyčistit si staré křivdy, které si drželi v sobě. A to už záleží na každém z nás, jak uchopíme takové příležitosti a pochopíme souvislosti. Je to alchymie, která může být znázorněna těmito větami:  “ Když vám to vadí, má to význam. Když vám to nevadí, není to důležité.“

Jsou lidé, kteří mluví a mluví a mluví a vůbec si neuvědomují, co vlastně říkají.  Reagují svými naprogramovanými větami a nechápou jak si tím vytvářejí svůj život. Kolikrát slyšíte od lidí… no to je hrůza… to je strašné…to je masakr…na cokoliv reagují negativně,  ikdyž to tak vůbec není. Je hezky- nadávají, že je horko, padá sníh- nadávají, že je zima a pořád dokola. Jen tak nadávají, asi aby nevypadli ze cviku a nezapomněli, že mají být stále naštvaní a nespokojeni. Bohužel, podle toho často vypadá i jejich život. Nejspíš neví o tom, že to může být i jinak a možná ani nechtějí.

Já věřím a zároveň vidím kolem sebe, že se lidé probouzejí a začínají si uvědomovat souvislosti a mění se jim život k lepšímu. Žijeme v úžasné době transformačních změn.

Dám ještě jeden svůj příklad,  jak působí přitažlivost našich myšlenek. Když jsem dělala kurz Neurorestart Emoce, bylo jedno zadání na „vyčištění“ minulosti, co se týká partnerských vztahů. Měli jsme si sepsat všechny partnery za celý svůj život, nad každým zameditovat a v duchu odpustit ,co bylo to bylo. Říkám si , no fíha, to bude. Tak jsem napsala jméno své první lásky a začala vzpomínat na dobu před 35 lety. V hlavě mi projely všechny významné momenty tohoto ročního vztahu.

Myšlenkové napojení zafungovalo. Druhý den kolem půl desáté mi zvoní mobil. A já měla lehký šok. 🙂

Záznam rozhovoru:

R:    Ahoj jak se máš?

Já:   Kdo je to?

R:   Tady Roman, vzpomínáš?

Já:   (začínám s mobilem, pochodovat po bytě, sem a tam :),  no ahoj, mám se skvěle, jak se máš ty a kde si vzal na mně číslo?

R:    Zavolal jsem dnes v devět ráno  starostovi, kde jsi bydlela a chtěl číslo na tvou mamku, zavolal jí a ona mi dala číslo na tebe.

Já:   Tak to je moc fajn, mám radost, tak jak jde život, jak se ti daří?

R:    Často si na tebe vzpomenu, byla jsi moje první láska, vyprávěl jsem o tobě svým dětem. A co ty, vzpomeneš si?

Já:  No, tak to zrovna včera  (a pomyslím si, přece mu nebudu vyprávět o kurzu, bývalých partnerech a o odpouštění, ještě si bude o mně myslet, že jsem cvok)

R:   Já jsem se s tebou nechtěl rozejít  (zní to lehce vyčítavě :)) měl jsem tě moc rád a ještě pořád mám ( v duchu mi lítá hlavou, proboha co mám na to říct, co se to děje, co to má znamenat)  a on hned na to dodává:  JÁ TI ODPOUŠTÍM.

Já:   To jsem ráda, děkuji  ( je to zvláštní, ale já pocítila nějakou úlevu a ještě neuvěřitelnější velikou radost, jak jsem si znovu silně uvědomila, naše neviditelné napojení s ostatními a jak se dá všechno změnit, když si to budeme přát).  Znovu opakuji, neviděli jsme se třicet pět let.

Buďte si plně vědomi na co myslíte a co říkáte, vytváříte si tak svou realitu.

A to je ta síla magických slov.  Potom se dějí kouzla. A já tomu říkám ZÁZRAKY SE DĚJÍ.

Láska

 

 

Na začátku bylo SLOVO.

První slovo je LÁSKA.

Druhé slovo je STVOŘENÍ.

Tvořte svůj život s láskou. Milena

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře