Kdo je to lidská rasa.

Kdo je to lidská rasa.
O naději, smrti a krutosti.

Nedávno jsem viděla film s názvem Příběh mého syna, z bosensko- srbské války. Scéna, kdy pár vojáků, kteří znásilnili a krutě zmasakrovali ženu, mě dostala. Hluboce a velmi silně jsem pocítila nenávist k mužům, a že jsou zodpovědní za války a všechno peklo světa.
Vedlo mě to k zamyšlení, jak může být člověk tak bestiální.
Ženu, která tohle peklo přežila, ošetřoval doktor a ten řekl, že se stydí za to, že patří k lidské rase.

Podobný příběh ženy jsem nedávno četla v knize, kdy ve stejné válce byla žena přivázána kůly k zemi a po dobu deseti dnů krutě znásilňována a nelidsky týrána. Předtím však vojáci ještě zabili jejího syna a muže.

Tato žena přijela na konferenci žen v Pekingu, aby ji svět slyšel, aby se dozvěděl o hrůzostrašných krutostech, které napáchala válka v její zemi. Učinila veřejný slib, že vychová v bezpodmínečné lásce své dítě, které bude napůl synem nebo dcerou nepřítele.
Slíbila, že bude dítě milovat, přestože bylo počato za těch nejhrůznějších podmínek, a zavázala se, že ho vychová v míru, že svůj život zasvětí míru, aby skončily všechny války, které ospravedlňují takové brutality.

Lidstvo chce stále něco zachraňovat a přitom sami se chovají destruktivně a všechno ničí. Zachraňují planetu a přitom ji devastují.
Zachraňují kontraproduktivními nadacemi druhé lidi a přitom část lidstva stále trpí válkami a umírají hladem.
Vzájemně se mezi sebou zabíjejí a stejně tak lidskou krutostí trpí zvířata.

Z dokumentu Luxus Foie Gras se mi udělalo zle. Co to je za idioty.
Například takové luxusní lahůdky Foie Gras tragických tradic Francie, kdy krutě trpí kachny a husy. Obhajovat tyto tradice můžou pouze lidé- emoční kastráti, kteří byli zasaženi lobotomií.
Gurmánská a luxusní jídla, založená na krutosti a utrpení zvířat, pro rozežrané zbohatlíky. Je čas opustit pokládání obětí na oltář šílenství a opustit psychopatické tradice založené na utrpení živých bytostí.

Člověk může žít v naději, že zítra bude lépe, ale naděje znamená, že pokud ji potřebujeme, tak jsme právě v prdeli. To je i stejnojmenná kniha o naději Všechno je v prdeli.

Naděje má dvě strany jednu pozitivní a jednu destruktivní.
Není potřeba naděje matky, když odejde její syn do války…protože není potřeba válek.
Není potřeba naděje ženy, ke které se její partner chová jako hajzl, že se jednoho dne změní…protože se nezmění.
Není potřeba naděje, že umělá inteligence zachrání lidi a je pro lidi prospěšná…protože není a jednoho dne může člověk splynout s cloudem a ten zvítězí.
Člověk ztratí lidskost. To, co člověka dělá člověkem.

Není potřeba naděje, že musíme zachraňovat svět, lidi, přírodu…nic z toho není potřeba, stačí se chovat lidsky, ne jako predátor, ale jako člověk s empatií, laskavostí a soucitem.

Jsme tady jako živé baterie, s vědomím sama sebe. Jsme tady v prostoru a času, kdy máme určitou životnost a trvanlivost, dokud nám nedojde energie.
Jediná naděje pro lidstvo není být víc lidštější, ale být lepším člověkem a rozvíjet empatii, laskavost a soucit.

Myslíte, že jako lidstvo máme naději? Nebo umělá inteligence nad námi jednoho dne zvítězí… jsou nejspíš chytřejší než my, lákají nás do svého světa a my se dobrovolně necháváme vtáhnout do pasti.
Možná, že už jsou opravdu inteligentnější než lidé a dokážou nás ovládnout i bez války a splyneme v jedno.

Transformace pro lidstvo by se nezdařila.
Staly bychom se prostředkem a zdrojem enegie.

Nedoufejte v lepší svět.
Prostě ho žijte…
…je ten správný čas začít žít a být lepším člověkem.

Mějte se krásně.❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře