JSTE JEDEN METR OD ZLATA

gold-513062__180

Ráno před odchodem do práce jsem si vzpomněla, že jsem slíbila své stálé zákaznici opravu šperku, který si chtěla koupit, ale byla na něm malá závada. Jedná se o šperky, které jsou cenově dražší než běžná bižuterie a bývají po jednom kuse jako doplněk k určité kolekci oblečení. Tento byl v poslední fázi slevy a zákaznice o něj  měla velký zájem. Měla jsem ještě chvíli čas než vyrazím, tak jsem šperk vzala s tím, že oprava je záležitost jedné minuty.

Po pěti minutách jsem začala mírně nervoznět a po další minutě jsem začala být naštvaná. V duchu si říkám, já se na to můžu vykašlat, nejde to a už musím jít. Proč se tady párám s něčím za pár korun, dám to do reklamace a hotovo. Po další minutě jsem šperk sbalila a cítila jsem čím dál tím větší vztek, že se mi to nepovedlo.

A najednou mi projelo hlavou -zákaznice bude zklamaná, těšila se na něho a když ho dám do reklamace, co s ním udělají?  Opraví ho nebo zlikvidují a dají do odpadu? Bylo mi líto zákaznice, ale i toho šperku. Pocítila jsem moment, že já rozhoduji o osudu toho šperku a o budoucím pocitu té zákaznice.

Chápete to? Mi je líto i toho šperku? Podotýkám, že nejsem závislá na věcech.

Vzala jsem šperk do ruky a během pár sekund byl perfektně opraven.Měla jsem velkou radost a něco mně navedlo k místu, kde mám knihy, jednu vytáhnu  a namátkou otevřu. První věta, která mi padla do oka:  OVŠEM POSELSTVÍ O TOM, ŽE SE NEMÁTE NIKDY VZDÁT, JE JEDNÍM Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH.

No jasně, to je přesně ono, pomyslím si. Nezáleží na tom jestli se rozhodujeme o malých nebo velkých věcech v životě, důležité je to nevzdávat, protože můžeme být JEDEN METR OD ZLATA.

A to je zároveň název dotyčné knihy od Sharon L. Lechter

Přeju vám krásný dozlatova vypečený den.

 

Láska

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře