Jít cestou svého srdce

Právě teď jsem se mohla procházet po Dubaji a vyhřívat se na sluníčku. Ale rozhodla jsem se jinak. Zůstala jsem doma. Tak si teda doma koukám na fotky, které mi posílá má dcera, která tam odletěla s dětmi.

Mami, poleť s námi, zvu tě. V tu dobu jsem nebyla zrovna v rozpoložení někam cestovat. Ale představa vánoc v teplých krajích mě vždycky lákala a říkala jsem si, jednou to udělám a poletím.
Dcera se na rozdíl ode mě, rozhodla hned. Je celá po mě, taky jsem neměla problém cokoliv zrealizovat, když jsem byla v jejím věku.

Tedy, ne, že bych teď měla nějaký problém s rozhodováním. Přestože jsem ve znamení vah a problém mám maximálně v rozhodnutí, který odstín rtěnky si mám vybrat, když jich je v obchodě milión, tak v zásadních věcech mám vždycky jasno. Buď chci nebo nechci. Buď to cítím srdcem nebo ne.

Před pár roky jsem se taky nečekaně rozhodla, sbalila se a odstěhovala, že začnu jinde a jinak. To rozhodnutí spustilo během krátké doby lavinu problému a nečekaných situací. Vyvrcholilo to tím, že jsem se se cítila jako v pasti. Psychicky jsem se dostala, jak se říká, až na dno.

A právě toto velmi těžké období mi umožnilo silné spojení s mou duší. Otevřel se pro mě jiný svět. Tam jsem našla to, čemu se říká vnitřní mír, klid, láska…

Tehdy mi pomohla kamarádka větou, mám o tebe strach, tak se rozhodni, tak jak si mi vždycky radila. Rozhodni se, co ti říká tvé srdce.
Odpověděla jsem jí, já už nic necítím. Necítím své srdce, neslyším, co mi říká.

Ale věta mé kamarádky mě nastartovala.
Zeptala jsem se sama sebe a svého srdce a najednou to bylo jako blesk z nebe. Začala jsem znovu cítit, co doopravdy chci, po čem toužím. Co je pro mě tím nejlepším.
Okamžitě jsem se rozhodla a přišla nečekaná úleva. Začala jsem dělat změny.

A co tím chci říct?

Že ať už se rozhodnete jakkoliv, je to vaše volba a vaše cesta. A cokoliv na té cestě prožijete, je vždy pro vaše dobro. I když to tak někdy nemusí vypadat a smysl toho všeho, můžete pochopit až mnohem později.
Každý zážitek, každá situace, každá zkušenost nás formuje.
Diamant se taky brousí pod tlakem. Čím více brusu, tím více zářivého světla.

Ale i tak… je mi trošku líto, že jsem se rozhodla být na vánoce doma a nejsem s dcerou a dětmi…
…napsala mi, mami neboj, tak někam pojedeme příští rok. Je to tady moc fajn, opravdu si to moc užíváme!!!

Tak to se opravdu nebojím, jsem stoprocentně přesvědčena, že příští rok už určitě. Jsem rozhodnutá.
Rok 2020 bude opět plný úžasných změn.

Přeju i vám jen samé úžasné změny.
Nebojte se změn. Protože změna je život.
Protože každá změna nám pomáhá růst.

Carlos Castaneda se zeptal jednoho šamana, jak pozná, jestli jde tou správnou cestou. Šaman mu odpověděl velmi jednoduše: „Jdu cestou svého srdce.“ ❤️

Mějte se krásně. 😍
S láskou Milena ❤️

P.S. Napsala jsem článek o setkání s duší s názvem Stvoření světa, můžete se ho přečíst zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/stvoreni-sveta ❤️

a na podobné téma, článek Temná noc duše, svítání a Fénix: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/temna-noc-duse-svitani-a-fenix ❤️

Milena Machurová
Mou vášní a touhou je ukazovat lidem cestu, jak se cítit skvěle ve svém těle. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Žena s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Vizionářka, Motivátorka, Podporovatelka -podpora pro vaši mysl, tělo a duši... Autorka Magických karet emocí. Autorka 7 e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Dobré otázky, Řekni mi, kde tě bolí, 21 emocí a jejich význam a souvislosti. FB: Zakladatelka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Stáhněte si zdarma eBook Tajemství života aneb svět bez hranic
  • eBook zdarma Restart emocí

    Inspiraci a návod, jak si poradit s emocemi a jak se zbavit psychické a fyzické bolesti, najdete v eBooku Restart emocí , který je pro vás připraven ke stažení zde: