Jeden pohled, jedna pravda a kvantová mysl.🤓😍🌠 Informace všeho druhu a názory druhých.

„Člověk je součástí celku, který nazýváme vesmír. Částí limitovanou časem a prostorem. Prožívá sám sebe, své myšlenky a pocity, jako něco odděleného od zbytku. Takový optický klam.“ Albert Einstein

Lidé a knihy můžou inspirovat, vzdělávat a motivovat. Většina knih je však napsaná pouze jedním pohledem a to – jediným pohledem spisovatele, který knihu napsal. Je dobré zpochybňovat vše, co čtete a nebrat to jako jasnou pravdu.

Zpochybňovat názory a nespolknout je i s navijákem. Aby to nebylo jako s hamburgrem. Obsah sice může nasytit, ale s nulovou výživovou hodnotou.

Nejlepší je stahovat informace a získávat Pravdu z vesmírné databanky, protože dozvědět se Pravdu, znamená navždy se zbavit iluze.

Důležité je najít si tu svou Pravdu a to takovou, která oslovuje vaši duši.

Pro duševní rovnováhu se neohlížej na schvalující projevy ostatních.

Člověk dostal darem obrovskou mentální moc, kterou pokud uplatní, doslova vytvoří zázraky.

Děje se jen to, co si každý vytvoří svou myslí.

To čemu dáváme svou energii a svou emoci se stává naší realitou. Je to schopnost každého člověka.

A moudrá rada Rúmího: „Včera jsem byl chytrý, a tak jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, a tak měním sebe.“

A teď je důležité, že to můžete všechno zpochybnit a najít si svou pravdu, která oslovuje pouze vaši duši. 🥰❤️😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře