Je libo čínské šmejdy?

Malé rozjímání o svobodě a tajných agentech.

Je libo čínské šmejdy?

Ne, děkuji. Nemám zájem už ani o tkaničku do bot.

Tak to mě trochu…vlastně hodně…vytočilo.

Co to je za lidský parazitický šmejd, že mají tu drzost otevřít znovu zvířecí trhy. A aby toho nebylo málo…Celosvětová tragikomedie Matrixu pokračuje. Přeposíláním vadných respirátorů z Číny, do různých koutů světa.

Dovolím si sdílet svůj pohled na věc. A je to pohled především o Svobodě. Ke svobodě patří i svoboda projevu a věřím, že zůstane zachována, přestože je vidět pravý opak. Pravda se stává lží a lež se stává pravdou.

Věřím, že právě teď se časy mění a Pravda se bude vyplavovat na povrch takovým způsobem, že lež zůstane navždy ležet tam, kam patří. V prachu temnot.

Nemůže existovat zdravé společenství lidstva, dokud budou státy, kde šílení lidé požírají netopýry, psy, kočky a různý živý hmyz. Kdo jim tento psychopatický virus naočkoval, že se to tak má dělat?

Planeta Země je hostitel a lidstvo na této planetě je parazitem. Buď žijí parazité s hostitelem v symbióze, nebo parazité hostiteli škodí.Parazit instinktivně ví, že když zničí hostitele, nemůže bez hostitele přežít. Ale protože je parazit šílený, pokračuje v ničení.

Můžeme vzít v úvahu předpoklad a myšlenku, že hostitel uvrhl lidstvo do karantény.  Jelikož parazit dosáhl hranice bodu zvratu, bylo potřeba zasáhnout a zastavit další škody, způsobené hostiteli.

Je potřeba obnovit rovnováhu. Hostitel se rozhodl omezit svobodu pohybu. Příroda se potřebuje vzpamatovat od parazitů.

Je ve stavu karantény.

Omezení svobody je vnímáno v Matrixu jako nastoupení válečného komanda SS. Ze všech stran je útok tajných agentů Strachů a Stresů na Lidskou mysl. Pracují skrytě, nenápadně a organizovaně. Čekají na oslabení, aby mohly zasadit svůj zákeřný úder.

Tento útok započal v šílené zemi, kde se začalo testovat šílenství 5G, které likviduje a ničí přírodu a vůbec vše živé.

Hostitel zasáhl v pravý čas proti „inteligentní technologii“ protože stvořil inteligentní lidstvo. Bůh si položil otázku: „Je snad lidstvo hloupé, aby potřebovalo opět chytrou technologii, která donutí lidstvo zrychleně žít? To není mým úmyslem. To už tady bylo.“

Kdo z vás v poslední době vnímal neuvěřitelné zrychlení času? A taky vnímal, že už to tak dál nemůže pokračovat?

Ano došlo ke zpomalení.  Z pohledu „tam venku“ k zastavení a omezení pohybu. Přišla doba na velké změny a velký čistící proces.

Dějí se velké „čístky. “

Jednak ty, které jsou vidět v přírodě po celém světě.

Jako například v Benátkách. V zamořeném městě každodenních návalů turistů a špinavých kanálů, teď teče průzračná voda. A světe div se, jsou v ní vidět i ryby.

A další zázraky… ty, které se dějí skrytě za-zraky. Probíhají „čístky“v politickém světě.

Jak psala Diana Cooper v knize Budíček lidstva 2012 – Svět míří do Zlatého věku. Budeme Dianě věřit.

Jsme v 5D transformaci vědomí lidstva a jenom šílený psychopat by chtěl tuto transformaci narušit umělou technologií  a sítí 5G.Příroda nemá zájem o inteligentní roboty a zdegenerované lidstvo.

Jsme lidské bytosti a máme svobodu se rozhodovat, co ve svém životě chceme a co ne. A každý má na svobodu různé názory.

 

Jsou široké názory, že svoboda souvisí s penězi. Čím více peněz, tím více svobody.

Je to jen bláhová iluze, ikdyž velmi silná.

Doopravdy z nás není nikdo svobodný! Žijeme na této planetě, kde někdo určil pravidla hry, ve které je člověk a jeho přežití, nastaveno na závislost na penězích. Troufám si odhadnout, že asi víc, jak 90 procent lidstva je v závislosti, a jsou otroky finančního systému.

I přestože k tomu hraje podmanivá hudba, s omamnými texty: „Jen dělej, co tě baví a můžeš získat vše, co si budeš přát. Má to jeden malinký háček, hlavně nesmíš v tom kolečku přestat běžet.“

Právě v této karanténě můžeme sledovat, jak dalece je kdo svobodný. V té pomyslné hromádce peněz jsou vždy nastavené mantinely svobody.

Každý jedinec má jinou hromádku a podle toho má jiné mantinely svobody. Někdo má svobodu na měsíc, někdo na rok, dva, deset…a i kdyby měl hromádku na celý život, nikdy nemá opravdovou jistotu, že se jednoho dne nepromění investiční hromádka, v prach bez hodnoty. I to už není taky nic neznámého, a dějiny by mohly vyprávět.

 

Jediná a opravdová Svoboda je v naší hlavě a v naší mysli. Vše ostatní je pouze iluze.

Tajní agenti SS, Strach a Stres zkoušejí tajné operace, aby mohly napadnout, oslabit tělo a tuto Svobodu člověku ukrást.Nedovol, aby virus SS útočil na Svobodu ve tvé mysli.

Použij svou Moc a Sílu a ovládni svou mysl. Ty máš Božskou Moc a neomezenou Sílu ovládnout své myšlenky a emoce. Nebýt otrokem myšlenek a emocí. Naučit se vybírat si pečlivě myšlenky.

Najít svou Víru. Vše je řízeno Bohem, Vesmírem. Nic se neděje náhodou. Náhody neexistují.

I když to ještě není vidět, zázraky se už dějí – za- zraky.

 

A ještě jedno sdělení, které jsem právě četla: „ Když nakupujete u malého podnikatele, tak nepřispíváte řediteli na 3. auto, ale přispíváte malé holčičce na taneční kroužek.“

Takže určitě je tím nejlepším rozhodnutím, když už něco koupit, tak české věci a podpořit české podnikatele.

Raději Čechy, než ty čínské, všežravé kobylky.

No kdo to kdy viděl! Žrát netopýry! Není divu, že je něco stoplo. Začne to netopýrem a mohlo by to skončit, že sežerou celý svět. Šílenství už v dějinách lidstva proběhlo mnohokrát.

Příroda rozhodla dát stopku. A na tu jsou lidé krátcí. Na chvíli se budou ve zmatku plácat, než se voda pročistí a příroda se bude moci znovu nadechnout.

A o plíce Planety Země jde především. Jak uvnitř, tak navenek.

Tak můžeme pomáhat tím, že se sami zklidníme. Důležité je taky zbavit se tajných agentů SS, stresu strachu a to tím, že je odhalíte a zneškodníte. Nasaďte své vibrační frekvence lásky, klidu a míru. Dostaňte se do své vnitřní rovnováhy.

Nemoc je vždy vychýlení z rovnováhy.

Uklidni svou duši. Co je v souladu s tvou duší, to ať zůstane. Co s ní neladí, to nechej odejít.

Bohužel je velmi smutné, že jsou lidé, kteří tím velmi trpí. Ale možná snad může být nepatrnou útěchou, že tito lidé než vstoupili na planetu Zemi, tak si svobodně vybrali a věděli, že jejich posláním bude pomáhat jako stateční a velcí hrdinové. Převzali na sebe nelehký úkol, a pomáhali a pomáhají ze všech sil, při vzestupu a transformaci lidstva, která nemá v dějinách obdoby.

 

Příroda a Vesmírné zákony jsou mocná Síla a její wifi heslo je Láska – Žij a nechej žít.

Láska je nebe i peklo. Rozdíl je pouze v emocích. Buď v životě prožíváme radost nebo smutek. Podle toho jsme buď v nebi a nebo v pekle.

A  Bůh je tak láskyplný, že si můžeme vybrat. Užít si ten život, jak jen si budeme přát. Dal nám svobodnou volbu.

Svoboda začíná i končí v naší hlavě. Cokoliv nám schází a jsme nespokojeni, cokoliv hledáme tam venku, tak to tam nenajdeme.

Všechny odpovědi jsou v naší hlavě a všechno co hledáme, najdeme ve svém nitru a ve svém srdci. Protože tam je Bůh. Tam najde každý to, co hledá. Nalezením spokojenosti, klidu a míru, přispíváme nejen sami sobě, ale celému světu.

Mějte se krásně.

S láskou Milena.

 

 

 

 

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře