Jak se rychle zbavit nečekané bolesti? 🧐

Změny, uklízení a ťukání.

Znáte to? Začnete v rychlosti doma s úklidem a napadne vás skvělý nápad, že uděláte změnu. Přesunete na jiné místo pouze jednu jedinou věc. A dostanete tvořivou náladu, začít dělat přesun i s dalšími předměty.

Ono totiž stačí změnit místo jedné věci, která je někde v prostoru dlouhodobě a tok energie se okamžitě začne měnit. Najednou to intuitivně cítíte a začne se měnit pohled na ostatní věci kolem vás a vy si je více uvědomujete. A začnou vás přepadat myšlenky, proč je tady tohle… a toto můžu dát tam…a jste k nezastavení. Hotové tornádo.

Říká se, že mávnutí motýlích křídel, může způsobit na druhém konci světa tsunami. To je ten kvantový pohyb energie.
Tak já nemám tsunami, ale někdy celodenní tornádo. A začnu opravdu lehounce, jen jedním posunem.

Tornádo jednou za čas je fajn, protože výsledkem bývá úžasný pocit, že bylo všechno vymeteno a věci přistály na nová místa. Všechno je nové. Vzniká nová a svěží energie, která způsobuje nejen příjemné pocity, ale i nové myšlenky. Zjistíte, že jste si úklidem pročistily mysl, tělo i duši.

Úklid je samozřejmě důležitý nejen v našem domově, ale i uvnitř nás. Stejně jako v domě máme trubky vodovodní a odpadní, tak jsou i uvnitř nás trubky a energetické dráhy. Když se ucpou odpady v domě, můžeme zaklepat na dotyčné trubky, aby se uvolnil případný zásek.

A my si můžeme zase poťukat na tělo a uvolnit energetický blok. Stačí vám na to základní tři body na těle a pár otázek. Tímto způsobem jsem navedla kamarádku přímo po telefonu a bylo po bolesti.

Mluvíme spolu a ona si postěžovala, že ji od rána začaly bolet nohy a bolest se stupňovala až do silnějších pocitů. Vnímala jsem, že je to psychosomatické a že je to zablokovaná energie obav a strachů. Byla ráno v nemocnici na vyšetření.

Ty tři body na těle jsou:
1. mezi malíčkem a prsteníčkem, na hřbetu ruky, místo těsně pod klouby
2. bod začátku pravého nebo levého obočí, ve středu čela
3. od krční jamky ve směru asi 45 stupňů, na klíční kosti, nalevo nebo napravo

Řekla jsem kamarádce, ať začne lehce poťukávat v bodě na ruce, a zeptala jsem se ji na bolest pár otázkami.
Od jedné do desíti, kdy deset je nejsilnější, jak silná je bolest?
Jakou to má barvu?
Je to studené nebo horké?
Je to hranaté nebo kulaté?
Proč myslíš, že tě to bolí?

Kamarádka odpovídala a během chvilky ji bolest polevila a za další chvilku řekla, že už jí to nebolí.
Měla jsem radost a kamarádka taky. Když jsem se jí zeptala, co by dělala, kdybych to s ní neprošla, tak odpověděla, že by musela do sebe hodit prášky, že by to nevydržela.

Toto je metoda EFT – poťukávání na energetické body, je jich mnohem více, ale jako rychlá pomoc, vám můžou stačit tyto tři silné body. Jen je potřeba, jít s otázkami na bolest do detailu, to znamená, cokoliv vás během ťukání napadne, tak se nahlas ptejte.

Bolest je energetický zásek v těle a je důležité vnímat svoje tělo a nepotlačovat nepříjemné projevy. Tělo tak hlásí poruchu a přerušení proudu. Fyzické poťukávání a pokládání otázek je energetická práce s tělem a s myslí.

Být spojený online, s celým světem, může být fajn, ale mnohem důležitější je být spojený sám se sebou. Se svým tělem, myslí a svou duší.

Mějte se krásně. 🥰
A kdyby něco, zaťukejte na tělo. Strachy a obavy se rozprchnou a dveře vám otevře Víra a Láska.
Koneckonců, ten fousatý fešák už to kdysi dávno řekl. Klepejte a bude vám otevřeno.

Všechno je o energii. Nechte v sobě proudit energii Dobra.

S láskou Milena ❤️

P.S. A pokud by vás zajímaly další Magické metody a Magické otázky, tak jsem napsala dvě e-knihy, které můžete získat zdarma zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka 😍🥰💝

A kdybyste potřebovali probrat cokoliv, co vás tíží nebo trápí, potřebujete projasnit situaci a pocítit úlevu, nakoukněte zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci 😍🥰❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře