JAKOU MÁME HODNOTU ?

man-343674__180

Zamyslela jsem se nad úvahou jakou cenu dát  na produkt, který jsme sami vytvořili? Jakou má hodnotu?

Vzít v potaz všeobecnou hodnotu ceny toho určitého produktu, kterou nabízí trh a tam někde se zaškatulkovat a určit tak tu svou cenu produktu?

Myslím, že částečně to funguje na úrovni podvědomí, protože ve většině případů, odpovídá produkt hodnotě, jakou dáváme sami sobě.

Co si myslíme o sobě? Jakou hodnotu máme? Jak to vnímáme?

Dokážeme se správně ocenit?  Nebo máme  o sobě pochybnosti, že nejsme dost dobří.  Kdo by si proboha od nás něco koupil za takovou cenu? Tahle cena už je přece moc!

To si nikdo nekoupí!

Nabídka určuje poptávku a poptávka určuje nabídku. Co nabízíte? Je po tomto produktu poptávka? Bude zájem o váš produkt?

Kolik práce, energie, znalostí a času jste do produktu investovali? Kolik hodin, dnů nebo měsíců? Čas jsou peníze a peníze jsou  energie. Jde o zachování rovnováhy, co vydáváme, to se nám vrací zpátky.

Jakou hodnotu má tedy váš produkt? Nakolik si ceníte času, svých znalostí a zkušeností, které předáváte dál? A především, jaký prospěch má produkt pro druhé?

Jakou hodnotu má, že dáváte do nabídky sami sebe, energii, myšlenky, pocity a své srdce?  To, co nabízíte, jste vytvořili s vášní,  touhou a vírou, a věříte, že to má smysl. Chcete se podělit o své nitro a máte touhu pomáhat druhým. Sdílet své poznání a vědomosti.

Jakou tomu  dáváme hodnotu? Jakou hodnotu máme my?

Můj názor je, že naše hodnota, hodnota člověka, je nevyčíslitelná. Takže k tomu, že jsme jedineční a jakou máme cenu, si musí dojít každý sám. Na povrchu to nemusíte poznat, obal sice prodává, ale důležitý je obsah. Je potřeba rozbalit a nakouknout dovnitř.

Všechno začíná u nás, jak mír, tak láska i naše sebehodnota.

Tak zkuste nakouknout dovnitř- do tohoto ebooku a přes ebook můžete nakouknout dovnitř, do sebe. 🙂

Všechno poznání začíná u sebevědomí, u sebedůvěry a sebehodnoty.

S láskou Milena

Láska

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře