JAK NAPSAT KNIHU.

creative-725811__180

Jednou jsem narazila na článek ,jak se stát spisovatelem. Zaujalo mě to, protože i já moc ráda píšu a myslela jsem si,  že aby člověk mohl napsat knihu, potřebuje k tomu vzdělání , odborné zkušenosti , vydání knihy, že stojí spoustu peněz a je potřeba dalších znalostí, které s vydáním  souvisí. To jsem se velice spletla a myslela si něco,  co se nezakládá na pravdě. To je tak, když si na něco utvoříme názor a myslíme si , že je jediný a správný a přitom jen nemáme dostatek informací, které to vyjasní.

Víte co tam bylo psáno?

Spisovatelem se stanete prostě a jednoduše tak,  že začnete psát  :).

Já si pomyslela, no to je skvělé… moc ráda píšu, ale vždy to bylo jen tak…  zapisovala jsem si myšlenky, které mi procházely hlavou  a texty byly uloženy v šuplíku. Mým snem a přáním bylo napsat knihu, ale  sama sebe jsem nevědomky odrazovala od toho,  že to je nesplnitelné přání.   Přání bylo zároveň mou touhou a když si něco moc přejeme...jak přání dozraje a přijde ten správný čas…tak se nám  splní.

Můj čas na splnění přání se naplnil, když jsem objevila kurz PLÁŽOVÉ PODNIKÁNÍ.

Neváhala jsem ani minutu a kurz si objednala. Co mě totiž zaujalo nejvíc bylo to, že obsahem kurzu je taky vytvoření eBooku. Huráá konečně můžu napsat knihu a budu vědět,  jak na to. Můžu říct, že jsem byla kurzem přímo nadšena. Nejen, že mám díky němu vytvořenou  první vysněnou knihu, ale taky vlastní webovky a tento blog na kterém můžu své myšlenky sdílet.

Mám velikou radost a budu tajně doufat, že vás moje příspěvky potěší, naladí a nebo inspirují.  Jsem totiž přesvědčena, že cítit se dobře, je jeden  z nejdůležitějších pocitů. A mým velkým přáním je,  ať vám čtení mých příspěvků udělá dobře na duši.

Přeji krásný den a věřte…sny a přání se plní…

 

Láska

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře