Hledáte svoje poslání?

V dnešní době je velmi propagován úspěch a to, že každý člověk je jedinečný a něčím nadaný a to může být jeho darem a posláním. No, kdyby to bylo tak jednoduché, tak už dávno všichni na této planetě žijeme v dokonalé symbióze a harmonii.

Je sice fakt, že informační doba internetu netrvá tak dlouho a vývoj lidstva šel po malých krůčcích. Přesto je jisté, že díky informacím už dnes není nutnost dělat pokroky po malých krůččích, ale je možné dělat přímo kvantové skoky.

Náš život se může změnit i díky jediné otázce a odpovědi. Můžeme udělat kvantový skok ve svém životě, když třeba změníme své přesvědčení, které nám škodí. Je spousta metod, které dokážou změnit život, když si to připustíme a dovolíme. Doslova se transformovat.

Každý z nás má jedinečné poslání. A Jack Canfield má na to tři transformační otázky. Moc se mi otázky líbí, tak vám je tady sdílím. Zkuste si na ně taky odpovědět.

První otázka: Jaké 2 vlastnosti v životě nejraději vyjadřuji?
Pro mně je je to empatie a laskavost.

Druhá otázka: Kterými 2 způsoby nejraději vyjadřuji tyto vlastnosti?
Pro mně je to inspirovaní druhých, psaní článků o osobním rozvoji, motivace, podpora, předávání informací, které jsem získala především osobní zkušeností a které mi pomohly, osobní komunikace, například při výkladu z emočních karet…transformovat negativní pocity na pozitivní…

Třetí otázka: Jak by podle mně vypadal svět, kdyby byl právě teď perfektní? Co by lidé dělali. Jak by se chovali. Co by se dělo.
Tato otázka mi vyvolala vzpomínku na film Krásná zelená.
A taky slovo soucit. Kdyby na celé planetě každý člověk měl dostatek zásoby tohoto pocitu, nebyly by války, hlad a bída a taky by zmizela ze světa politika. Mimochodem budeme jako lidstvo dělat dále transformační kvantové skoky a v roce 2027 by údajně politika měla zmizet z této planety. 😀

Věřím, že každý člověk na této planetě je buňkou mnohem většího systému. Tak jako každá buňka v těle je potřebná a dělá to, pro co je určená, aby tělo fungovalo správně, tak stejné je to s člověkem. Kdyby každý člověk dělal to, pro co je předurčený, tak by správně fungovalo lidstvo jako celek. Připadá vám to jako scifi?
Je jasné, že nezměníme svět, dokud nezačne každý sám u sebe. Svět nemá potřebu se měnit. Pokud se nám něco nelíbí, jsme to pouze my sami, kdo se potřebuje změnit.

Na stupnici od 1 do 10 – jak aktivně teď naplňuji své poslání?
Jak je vaše odpověď jiná jak 10, zeptejte se: „Co musím udělat, aby byla moje odpověď 10?
Vaše odpověď na tuto otázku jsou kroky, které musíte podniknout, abyste žili svým posláním každý den.❤️

Baví vás osobní rozvoj?
Máte rádi pokládat si otázky a dozvídat se více o sobě, o životě…kdo jsem a proč jsem tady?
Můžete nahlédnout zde, kde jsou připraveny ebooky Magické otázky a Magické metody, jako dárek pro vás.
milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka

Pokud máte rádi osobní komunikaci a zadávání otázek, na které si přejete znát odpověď, nakoukněte tady:
milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci

Přeju vám krásný transformační den😍

Můžete se podělit v komentáři, co jste si na tři otázky odpověděli vy. 🙂

S láskou Milena❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře