Existuje návod na zázrak?

Existuje návod na zázrak?

První podmínkou je, že musíte věřit. Pokud se vám má splnit přání, které může někdo druhý označit jako neuvěřitelnou náhodu, vy víte, že to žádná náhoda není. Prostě jste jen věřili, že se to tak stane. Povím vám mé tři osobní příběhy.

Říká se lepší vyhořet než se stěhovat. Nemám ten názor. Stěhovala jsem se za život asi osmkrát a pokaždé jsem se těšila na změny. Měla jsem ráda třídění věcí, prodej, co si nechám, co půjde dál. Úplně nejvíc mě bavila rekonstrukce nového bytu. Měnit prostor a energii v něm, díky přestavbě. A základ dobré energie jsem vycítila u prohlídky hned při vstupu do domu.

Vždy jsem se snažila vytvořit příjemné prostředí, v kterém se budu cítit moc dobře a nejen já, ale i každý kdo ke mně přijde na návštěvu. Myslím, že se mi to pokaždé povedlo a reakce opravdu často zazněly … já se tady v tom bytě cítím tak dobře.

Když byly úpravy v bytě dokončeny a já neměla do čeho „píchnout“, začala jsem rozvažovat, že je čas na změnu a když ten pocit trval dlouho, vážně jsem začala uvažovat o změně a to, že se přestěhuju někam jinam. Až později jsem pochopila mou vášeň pro tvořivost a jak mě baví vylepšovat prostor kolem sebe a taky to mělo nejspíš souvislost s prostorem uvnitř mě, který jsem svým osobním rozvojem zdokonalovala. Jak už jsem jednou psala, změny jsou jako jídlo. Jsou součástí života a růstu.

Když jsem stěhovala do posledního bytu, tak jsem si najednou řekla, že končím s přestavbami, měla jsem na sebe trochu zlost, že pokaždé zařídím byt podle svých představ a místo abych si to užívala, tak ho přenechám někomu jinému a jdu dál. Řekla jsem si, kašlu na to, tady nic dělat nebudu, budu bydlet tak jak to je, zařídila jsem byt útulně, ale bez žádných nákladných rekonstrukcí. Byl to první byt, v kterém jsem vydržela celých deset let. Vytvořila jsem si svůj domov a vždycky při příchodu jsem byt pozdravila větou: „ahoj už jsem tady.“ Cítila jsem se v tom prostoru skvěle, a přestože jsem mívala období, které nebyly nejlepší, jako by mě ta energie bytu uklidňovala.

A pak to najednou na mě zase přišlo :-). Pokaždé jsem byt prodávala, vyměňovala a vydělala tak nějaké peníze.

Byla jsem ve fázi, jak se rozhodnout. Prodat, vyměnit a nakonec po všech rozvažováních jsem se rozhodla, byt prodat a zůstat v něm dál, bez jakékoliv jiné změny. Zjistila jsem, že se mi z toho bytu nechce a ani nemám chuť na stěhování. Ale potřebovala jsem si vyřešit něco po finanční stránce.

A teď si představte, jaké by to pro vás bylo, kdybyste se tak rozhodli? Bylo by to pro vás těžko realizovatelné nebo složité, najít osobu, která vám splní vaše přání nebo váš záměr?

Prozradím vám tajemství. Jsou tři důležité věci, které proto musíte udělat.

První co musíte udělat, uvědomit si co doopravdy chcete.

Za druhé, vědomě se pro to rozhodnout.

Za třetí, věřit, že se to tak stane.

Dám vám příklad.

Já jsem si uvědomila, že chci prodat byt a dál v něm zůstat, bez jakýchkoliv jiných změn.

Vědomě jsem se proto rozhodla a představila jsem si, jak jsem získala peníze za prodej bytu, zůstávám dál v bytě, že nic není nemožné, a když si to přeju, tak se to splní.

Ostatní už jsem nechala na Vesmíru, ať to zařídí…(tam si můžeme vybírat z neomezených možností) rozhodla jsem se. Jen musíme věřit.

Když v tom máme jasno a netápeme ve více možnostech, tak dáváme jasný signál nahoru. Není to už postoj, tohle, tamto nebo toto. Vesmír nereaguje, když jsme ve fázi rozhodování a neptá se, tak co vlastně chceš? Ale reaguje v momentě našeho rozhodnutí. Zaměřená pozornost a rozhodnutí je nejvyšší síla ve Vesmíru.

Druhý den jsem v poštovní schránce našla vizitku s textem: Chcete prodat byt a zůstat nadále v něm?

To jako fakt nemusím nic jiného udělat? Jen využít vizitku a zavolat?

A naskočili další náhody nebo taky se dá říct znamení, synchronicita. Paní z realitky byla kamarádka majitelů jednoho bytu v domě, kde jsem bydlela. Měli zájem o byt ve stejném domě. Všechno proběhlo naprosto v pohodě, přesně tak, jak jsem si představovala.

Zvláštní „náhoda“ byla taky, když jsem mluvila po skypu s kamarádkou, která žije v Austrálii. Když slyšela, že chci prodat byt, tak mi doporučila svou kamarádku, která má realitku. A já jsem ji odpověděla: „tak to je náhoda, už s ní jednám.“ Byla to právě ta samá osoba.

Neříkám tím, že když si něco přejete, že proto nemusíte nic udělat a budete jen sedět a čekat až vám to spadne do klína. Ale uvědomit si co opravdu chceme, rozhodnout se, odstranit pochybnosti a věřit, jsou základna, na které můžete stavět. A někdy je to opravdu takhle jednoduché.

 

Asi po dvou letech jsem dostala výhodnou nabídku na rok bydlení v Praze  a ikdyž to bylo přesně v momentě, kdy jsem měla znovu dokončenou přestavbu v bytě, rozhodla jsem se překvapivě rychle pro změnu. Veškerý nábytek a spoustu věcí prodala, rozdala, všechno opět zaklaplo, tak jak jsem si představovala.. a odstěhovala se.

Po sedmi měsících se situace změnila a já rozvažovala, jestli zůstat v Praze a hledat si nové bydlení nebo se vrátit zpátky do Ostravy. Dlouho jsem zvažovala a pak jsem se rozhodla pro návrat. Představovala jsem si do detailů svůj původní byt i to, jak jsem se v něm cítila dobře.

Když jsem otevřela inzerci a chtěla začít vybírat byt, vyskočila na mě nabídka s pronájmem mého původního bytu. Inzerát tam byl zrovna vložen a velkou shodou okolností se stalo, že byl právě volný. Čekal už na mě. Byla to náhoda nebo zafungovala moje vizualizace, kdy jsem si představovala do detailů, jak jsem zpátky v tomto bytě? Těch neuvěřitelných okolností v souvislosti s tímto bytem ještě bylo spoustu. Všechno zase zaklaplo, tak jak jsem si představovala. Zázraky se dějí.

 

A aby to nebylo jen o bytech, třetí příběh je o práci. S tím mají lidé taky velký problém, strach a obavy. Co když přijdu o práci, co když nenajdu žádnou práci, co když..

Co kdybyste měli zájem o určitou práci, v určité firmě a šli byste se poptat na volné místo. A kdyby vám řekli, že zrovna někoho přijali a že žádné volné místo není. Věřím, že devadesát procent lidí, by to přijalo jako fakt a bohužel smůla.

Já jsem se rozhodla, že tam chci. Nechala jsem tam svůj životopis s poznámkou,kdy jsem řekla, lidé přicházejí a odcházejí.

Později jsem si představila, jak osoba, která nastoupila, ze dne na den odejde a dopodrobna jsem si vizualizovala telefonát, jak mi z firmy volají, jestli mám zájem nastoupit.

A tak se druhý den, přesně na chlup stalo. Ten telefonát byl až překvapivě stejný, přesně jak jsem si ho den předtím, v duchu přehrávala.

Cože, to jako vyšlo hned druhý den? Přestože mi včera řekli, že bohužel? No skvělé. Tak děkujíí.

Je možné změnit realitu? Pro mě bylo realitou, že místo je obsazeno, ale vím, že vesmír nabízí ze spousty dalších možností, tak jsem si vybrala, co si přeju já, představila si to, procítila, což je velmi podstatné a věřila, že se tak stane.

Pro někoho náhoda, pro někoho zázrak.

Ale náhody neexistují.

Klíčem k zázrakům je naše mysl, představivost, vizualizace a emoce. Když je všechno ve shodě, zacvakne to a můžou se otevřít dveře, do světa neomezených možností.

Nemějte obavy nebo strach ze změn. Vesmír změny miluje, a když se rozhodnete pro to, co si doopravdy ze srdce přejete, všechny síly ve Vesmíru se spojí, aby se vám přání splnilo.

Tak věřte, zázraky se dějí.

S láskou Milena 🙂

 

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře