Dva světy v jednom

Uvnitř vás je schovaný celý svět. To jste vy, se všemi vašimi myšlenkami, pocity, názory a přesvědčením.
To zlé a špatné pošlete ke všem čertům, tam kam to patří a to dobré vypusťte do světa- tam ven. A proč?
Protože tam venku je druhý svět, který čeká nedočkavě právě na vás. Projevením vašeho vnitřního světa totiž děláte něco, co má pro vás smysl a kvůli čeho jste sem přišli.

Začnete tvořit něco, co je smysluplné pro vás i pro druhé. Stáváte se božským nástrojem a společně tvořite dobro pro dva světy.

Vnitřní…ten váš a vnější…svět těch druhých.

Kvantová fyzika říká, že tam venku nic neexistuje, to je sice nejspíš pravda, ale v reálném světě by nám to nedávalo smysl – proč jsem tady sám a proč mám tvořit sám pro sebe.
Proto máme vytvořen zrcadlový svět a diky tomu můžeme začít tvořit tak, jak si to naše duše přála, než vstoupila na Zem.

Co má pro vás Vyšší smysl?
Už víte po čem touží vaše duše? 

Inspiraci můžete najít třeba zde. 

S láskou k tvoření Milena ❤️🙏😍

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře