Dva světy a dva tvůrci

První Duše a Kazisvět druhý. ❤️😍

Svět je tvořen vibracemi a rezonancemi. Stvoření světa neboli náš život probíhá zevnitř ven – jestliže se něco děje kolem nás, vyšlo to z našeho nitra. Stejně tak reaguje vesmír na naše slova, která jsou spojena s naší vibrací. Tak vznikají dva světy, jeden vnitřní svět a zrcadlový svět vnější.

Hlavními tvůrci našich zkušeností jsou mysl a emoce. Myšlenka tvoří svět a energii ji dodává emoce.
Jaké máme myšlenky, takový je svět. Jak se budeme dívat na okolní svět a lidé v něm, tak se bude okolní svět a jeho lidé chovat k nám.

A pak jsou tady dva nejhlavnější inspirátoři. Duše a ego.
Oba to s námi myslí dobře.

Přesto je potřeba zkrotit ego a posílit duši. Ego stále dává svoje záměry, cíle a plány a všemožně se vzteká a kroutí, když není vyslyšeno. Začne napadat a kazit, co se jen dá. Vynucuje si svou pozornost a křičí, že má inspirace a ví všechno nejlépe..

Uvolněná duše získává inspirace volně, bez záměru. Inspirace přichází samy, v podobě vnuknutí inspirativních myšlenek.
Až tady můžeme dát šanci egu, aby se zapojilo a dotáhlo věci do zdárného konce.

Protože rozdíl je v tom, že záměry založené na pohledu ega sice přináší výsledky, ale inspirace od slova inspirare neboli v duchu, přináší zázraky.
Stačí, když jsme v bdělém a uvolněném stavu.

S plným vědomím jsme tak otevřeni úžasným novým myšlenkám, které k nám přilétají přímo „z nebes.“ Tady někde začne mít smysl věta: „Ne má, ale tvá vůle se staň.“
Ego najednou zkrotne, kouká a přikyvuje.

Najednou zjistíme, že máme dobrý pocit. A dobrý pocit je králem všech situací. Centrum pocitů je v srdci a srdce je sídlem duše.

A jsme zase na začátku, takže pokud chcete tvořit, dejte na dobrý pocit, to znamená, pusťte k tomu první – duši a když to odsouhlasí, je potřeba to uzemnit, tak přivolejte na pomoc Kazisvěta.😍 Bude rád, že má takovou důležitou funkci a bude se díky tomu snažit ze všech sil, aby to dílo dotáhl do úspěšného finiše. A tím ho odnaučíte věci kazit a naučí se vytvářet něco prospěšného.

A jedna věc je moc důležitá. Duše i ego milují chválu, tak je co nejčastěji chvalte. A taky je milujte. Jsou to vaši inspirátoři, kteří to s vámi myslí moc moc dobře. ❤️😍🥰

Mějte se krásně a nechte se inspirovat 😍🤩🌟
https://milenamachurova.cz/milujte-sve-ego 😍 je posvátnou součástí duše. ❤️

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz 🤩🥰😍❤️🌟

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře