Dekódovací systém – naše smysly

Zahojit rány neznamená popřít jejich existenci. Zahojit rány znamená nedovolit jim, aby dál řídily náš život.
Indiánské přísloví

Charakterová struktura člověka je důsledkem působení negativních přesvědčení a představ na naši duši, na naše aurické pole a fyzické tělo. Nepoškodili nás ale naši rodiče. Poměry a vztahy v dětství slouží k tomu, aby naše negativní představy a přesvědčení, jež neseme s sebou, vypluly na povrch naší duše a vytříbily se, abychom je mohli vyléčit. V první řadě kvůli tomu si vybíráme své rodiče a poměry v dětství.
Barbara Brennan

Naše realita jsou jen elektromagnetické impulzy interpretované naším mozkem.

Dekódovací systém jsou naše smysly. Co vidíme, slyšíme, cítíme a zažíváme. Tyto informace formují naše přesvědčení. A každé přesvědčení má své následky, na základě zákonu přitažlivosti. Následky v realitě způsobí osobní zkušenosti.

Pokud právě prožíváte něco, co se vám nelíbí, zkuste si zadat otázky a rovnou si na ně odpovědět.

Jakou máte zkušenost v životě?
Jaký měla následek?
Jaké máte v této zkušenosti přesvědčení?
Co jste cítili, slyšeli a zažívali v dětství, v souvislosti s touto zkušeností?

V životě nejsou problémy ani překážky, tak jak se většinou označují. Jsou to výzvy k osobnímu růstu.

Cesta ke štěstí vede přes osobní rozvoj našich schopností. Štěstí tak najdeme v sobě. Ve svém nitru. K tomu slouží emoční navigace a vybíráme si sami, jaké pocity a emoce chceme ve svém životě mít a zažívat. Emoce a lidská mysl mají sílu a moc doslova měnit realitu kolem nás.

Zdraví, vnitřní klid a pohoda souvisí s porozuměním, jak funguje spojení mysli a těla.

Jak uvnitř tak navenek. ❤️

Přeju vám, ať si tvoříte takovou realitu, v které jste šťastni. 😍

Ať vaše smysly dekódují jen to nejlepší. 🥰❤️😍

S láskou Milena ❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře