Co jsou to zamrzlé emoce?

Naše tělo je dokonalé mistrovské dílo se skvěle fungujícím imunitním systémem.

Naše tělo je chrám, schránka naší duše, náš dopravní prostředek, který s láskou vykonává všechna naše přání. Tělo nerozlišuje mezi negativním a pozitivním, protože není schopno hodnotit. Je to nástroj ke sbírání zkušeností tady na Zemi. S láskou plní všechny rozkazy, které mu zadáváme a neustále nalouchá našim povelům.

Myšlenkami jsme schopni formovat naše tělo ať už uvnitř tak i navenek. Záleží na intenzitě naší duchovní síly, kdy se můžeme uzdravit hned nebo později. V každém případě však tělo zrcadlí naše vnitřní přesvědčení.

Jaké jsou vaše emoce, pocity? Umíte s nimi pracovat?

A co tak zkusit obavy, starosti, pochyby a všechny negativní pocity, které jsou ve vás, jednoduše rozpustit. Představte si, že emoce jsou jako voda, musí námi proudit bez překážek, když se v některém místě v těle zablokují, tak dlouho jsou na určitém místě, až se přemění v jinou formu a“zamrznou.“ Právě v těchto místech s velkou pravděpodobností vznikají zárodky nemocí. Tyto bloky je potřeba rozpustit.

Pro názornost, představte si tělo jako ledničku. Já vím, zní to divně, ale pojďme se na to podívat hlouběji. Lednička má šňůru a je připojena ke zdroji. Stejně jako naše tělo. Jen to není vidět. Jsme taky připojeni světelnou „šňůrou“ na energetický zdroj. Ale zpět k věci. Ledničku plníme zdravým a čerstvým jídlem a pitím, a v mrazáku si někteří lidé uchovávají jídlo „na někdy.“ Jsou to ty obavy a pochybnosti v podvědomí, co kdyby zavřely obchody a nebudou mít co jíst, je to takové co kdyby…dala bych to přirovnání jako k tukovým polštářkům kolem těla. Je to určitá ochrana před obavami, pochybnostmi, strachy.

V mrazáku se vytváří námraza, shlukují se tam kapičky vody, které se postupně proměnují v kusy ledu. Jako dokážeme lehce tyto kusy ledu v mrazáku odstranit, tím, že je jednoduše necháme rozpustit, tak stejně s vnitřní představivostí můžeme rozpustit naše bloky.

Pro větší představivost vám nabízím obrázek.

Představte si, že si do svého oblíbeného nápoje dáte kostky ledu. Co se stane? Během krátké doby se led rozpustí. To je pro každého jasné, led změní formu. Stává se znovu kapkami vody. A proč? Roztaje teplem. Stejné je to s našimi emocemi.

Vložíte kostku strachu a rozpustíte teplem Lásky v radost. To teplo je láska k sobě.

Nenávist je jen druhá strana lásky. Každá emoce má svůj protipól. Je to jiná forma energie, která se projeví ve hmotě. Když rozpustíte vnitřní bloky v podobě negativních emocí, vytvoříte prostor pro pozitivní emoce.

Náš duch je projektor našich realit a naše tělo je promítací plátno.

Vnímejte všechny disharmonie, buďte bdělí a uvědomujte si, co se projevuje ve vaší realitě. Jaké vnitřní obrazy vám realita zrcadlí. Podle toho jaké vytváříte pocity, tak vytváříte uvnitř svého těla vibrace a ty se následně okamžitě projevují v realitě. Jak uvnitř, tak i navenek. Je to odpovídající projekce. Klíčem ke změnám je hluboké porozumění vnitřních procesů a dešifrování obrazů naší duše.

Princip polarity je jeden pól nemoc, je to pól, kde můžeme nabýt přesvědčení, že nemáme žádnou moc tuto situaci změnit a opačný pól je dokonalé zdraví. Jsme v sobě schopni rozpustit a transformovat ( změnit formu) jakéholiv příčiny trápení.

Jaké máte o čemkoliv přesvědčení? Jaká emoce je s tímto přesvědčením spojená? Čemu věříte?

Až se rozhodnete vyčistit si ledničku, zkuste si hrát. Prozkoumejte každou věc, kterou v lednici máte a nestačí jen říct, mám to ráda nebo chutná mi to. Ptejte se znovu a proč? Třeba se o sobě dozvíte něco, co vás samotnou překvapí. A co mrazák? Co tam schováváte? Ptejte se sami sebe. Zkuste se na každou odpověď zeptat alespoň 3krát, a proč? Zkuste z nezábavné činnosti udělat tvořivou hru a čas, který při tom strávíte, věnujete sami sobě, svému osobnímu rozvoji a svému zdraví.

Tak pokud vás něco trápí, vykašlete se na všechno a jděte vyčistit ledničku. Tím nemyslím, abyste trápení potlačovala jídlem, ale zapněte tlačítko na rozmrazování (stejně jako můžete zadat tento proces svému tělo) a pracovat s emocemi můžete tak, že se začnete ptát: „Tak co to tady vlastně mám?“ A proč to tady je? Jak dlouho to tady je? S čím to mám spojeno? Kdy si na to nejčastěji vzpomenu?

Tak se rozpouštějí zamrzlé emoce. Tím, že je vytáhneme na povrch a uvědomíme si proč je máme. Tím změní formu a rozpustí se.

Stejně třeba jako jídlo. Sníme ho s láskou, změní formu, vyživí nás a nakonec z našeho těla pokojně odejde. Splnilo svůj význam.

A pokud na tom nejste tak, že žijete pouze z prány, tak k životu a růstu jídlo potřebujete.

Stejně jako emoce. Pokud se začnete živit zdravě, tak k tomu patří i pozitivní emoce, které úžasně prospívají našemu zdraví.

A když se nad tím zamyslíte, copak vám nepřijde jako zázrak, že je příroda tak mocná a dokáže kouzlit a tvořit. Z tekuté formy vody, dokáže vytvořit nádherné krápníky nebo sněhové vločky a stačí trošku slunce a tuhá forma se změní zpátky v tekutou. I my jsme součástí přírody a mnohem většího celku. Jsme připojeni. Máme stejnou moc tvořit.

Tak pokud jste chtěli získat zkušenost, ikdyž třeba v podobě nemoci nevědomě, tak jste ji taky sami vytvořili. Pokud se vám už nelíbí, změňte její formu. Rozsviťte se uvnitř, zahřejte se láskou a rozpusťte všechny bloky a přesvědčení, které vám neslouží pro vaše dobro.

Je to jednoduché? Pro přírodu ano. Jen pro nás lidi, to bývá často velmi těžké a složité. A víte proč? Dostali jsme ještě k emocím mozek. A to je těžký realista. Ten věří jen tomu co vidí a je o tom velmi silně přesvědčen. Do toho se bouří emoce, které vnímají a cítí, že všechno může být jinak a pokud si neuděláte jasno kde je pravda, může z toho vznikat pěkný chaos.

Bývá spousta lidových přirovnání, která jsou taky pravdivá. A co takové: „Má srdce jako z ledu.“ A co to znamená? Zamrzlé emoce nebo taky necita, chladnokrevný, atd. Chybí teplo. Chybí láska. Ta dokáže rozpustit „led“, v kterékoliv části těla.

 

 

Ať už se rozhodujete jakkoliv, ať máte jakékoliv přesvědčení, nezapomeňte, že máme intuici a emoce sídlí v srdci.

A srdce vám vždycky napoví, jen se ptejte. Tam jsou vaše odpovědi, které potřebujete.

A nezapomeňte, mějte se ráda a choďte k lednici bez výčitek a obviňování sama sebe. A když vás bude fakt štvát, tak už víte, zmáčkněte tlačítko… a rozpustit a vypustit. 🙂

S láskou Milena 🙂

              

 

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře