Chcete je pustit nebo ne…aneb zázračné uzdravení.

Chcete je pustit nebo ne?
O co se jedná?
O vzpomínky.
Tento týden jsem četla v komentářích, jak je velmi těžké pustit věci, které souvisí s nám blízkým člověkem, když odešel do jiného světa.
Znám to. Dodnes má maminka po domě některé věci po tatínkovi. Trvalo to pár let, než jsme byli schopni dát většinu věcí pryč.
A protože budou vánoce a můj milovaný tatínek odešel dva dny po vánocích, tak je to i pro mě vzpomínka a zamyšlení.
Víte, proč je těžké se pouštět věcí?
Protože jsou spojeny se vzpomínkami a vzpomínky jsou spojené s určitými emocemi.
Vzpomínky jsou uložené v srdci, ve formě obrazů.
Co to znamená?
Dám příklad.
Například když se podívám na videokazetu, kterou ode mě dostal tatínek jako dáreček, vzpomenu si, jak byly rodiče u mě na štědrý den, jaká byla atmosféra, co mi povídal a díky této jedné věci se mi aktivují pocity, s tím spojené a vidím vnitřně, jak se mi přehrává film z tohoto dne.
Tato věc vás pak spojuje s člověkem, s dotyčnou situací a s tím, jak jste se cítili.
Bohužel někdy to nemá žádnou logiku. Dívat se na příklad ve sklepě na hromadu starého oblečení a sentimentálně to nechávat být, nedává žádný smysl.
Vzpomínky vám nikdo nevezme a není nutné držet se věcí, které patřily někomu jinému, kdo už je pryč a komu jsou věci úplně šumafuk.
To my lpíme na určitých věcech a taky na určitých přesvědčeních.
Souvisí to i se zdravím.
Tento týden jsem měla zajímavou zkušenost, kdy se opět potvrdilo, že když najdeme příčinu bolesti a uvědomíme si, odkud přišla, tím uvolníme potlačené emoce a je rázem po bolesti.
A protože jsem díky tomu dostala milou recenzi, tak si ji můžete přečíst. Jak je to někdy velmi jednoduché. Jen je potřeba dostat se do větší hloubky, ke kořenům, kde, proč, jak…
a pak to pustit.
Zázračné uzdravení.
„Byla jsem zablokovaná a nemohla jsem pohnout hlavou ani doprava ani doleva. Dva dny jsem spala na židli. Další den jsem zavolala Mileně, ať mi vyloží karty, o co se jedná. Jestli jít k doktorovi anebo to přejde samo.
Výkladem z karet emocí mi Milena řekla o příčině mé bolesti. Bylo to pro mě jak osvícení. Mým uvědoměním, že to je přesně ono, jsem ucítila, jak mě píchlo v žaludku, a vnímala jsem, jak mi nějaký proud vyšel pusou ven.
A bolest se začala uvolňovat.
Druhý den to bylo mnohem lepší a další den už jsem byla úplně bez bolestí a dělala vánoční úklid.
Věřte tomu, že to funguje.
Že uvolněním potlačených emocí v těle se uzdravíte a odstraníte bolest i bez lékaře. Když si uvědomíte, kde jsou kořeny, příčiny problému nebo bolestí, tak dojde k uvolnění energií emocí. Příčinou mého zablokovaného krku a velkých bolestí byly emoce smutku, deprese, zoufalství a lítosti.
Žiju v zahraničí a celý rok jsem se moc těšila, až pojedu na vánoce do Česka za blízkými a užiju si tam atmosféru českých vánoc.
Když jsem to vzdala, že letos to nepůjde, tak jsem tyto emoce silného smutku, lítosti a zklamání potlačila v sobě.
A vůbec by mě nenapadlo, že jsem si zablokovala krk a měla bolesti z tohoto důvodu. Díky Mileně, která mi sdělila příčinu, jsem nemusela k doktorovi a ušetřila si cestu. V den výkladu jsem byla připravená k němu jít kvůli nesnesitelné bolesti.
Už to nebylo třeba. Pro mě to bylo naprosto zázračné a rychlé uzdraveni. Moc děkuji.“
Já taky moc děkuji za tuto recenzi, protože se mi zpátky potvrzuje to, co sama vnímám. O energiích, emocích, potlačených emocích, přesvědčeních a víře.
Jak velikou to má souvislost s naším zdravím.
Díky mým zkušenostem jsem o těchto tématech psala taky v ebooku Andělský tanec emocí.
A taky vím, že Magické karty emocí jsou zázračné.
A taky vím, že důvěřuji sama sobě.

Nezapomeňte na to, sama sebe oceňovat.

Nečekejte, že to za vás někdo udělá.

Důvěřujte sama sobě.
Věřte si, že překážky jsou vlastně příležitosti, které hravě zvládnete.
Buďte tou nejlepší verzí sama sebe.
Na co čekat. Kdy jindy, když ne teď!
Mějte se krásně. 😍💖🥰
P.S. Ten obrázek  ve mně vyvolal spoustu krásných vzpomínek.
Na to, jak jsem byla na plese a měla na sobě přesně tento střih, nádherně rudých šatů.
Cítila jsem se jako Bohyně.
Je skvělé a úžasné důvěřovat svým pocitům.
Jedno vím naprosto jistě.
Už nechci potlačovat to, co cítím.
Naše duše a emoce chtějí být svobodné. 💖

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře