Cesta úspěchu a krabicová hra

Už jste určitě slyšeli nebo četli větu: „Když si něco přejete, celý vesmír se spojí, abyste to mohli uskutečnit!“
To je sice pravda, ale vesmír si taky testuje, jestli to opravdu myslíme s tím přáním vážně. Tak nám začne na cestu ke splněnému přání, přihazovat výzvy.

V ten moment kdy se rozhodneme, začnou se dít věci. Čím větší cíl nebo přání, tím větší výzva. Někdo tomu říká komplikace, problém, zádrhel atd…
V pochopení, že se jedná o výzvy k překonávání a posilování sama sebe, se skrývá zázračný klíč k úspěchu.

Úspěch není náhoda. Je to jasný plán. A k tomu je potřeba vnitřní nastavení. Vesmír si testuje silné jedince, jestli tomu, co si přejí, opravdu věří.
Pokud jsou uvnitř pochybnosti a není tam pevná víra, pár výzev může spolehlivě odradit od „svého snu.“
Vystoupit z „krabice“, které se taky říká komfortní zóna, je pro odvážné a silné jedince, kteří vědí, co chtějí a jdou si za tím, čemu pevně věří.

Je to docela zábavné… sledovat, jak to všechno funguje. V mém případě jsem vypozorovala, že když například napíšu motivační příspěvky, tak se mi okamžitě „zhmotní“ podobná situace a já si uvědomím, že jsem vlastně už dopředu motivovala sama sebe. 😍

Takže… když se vám bude zdát, že se celý vesmír spojil, aby vám to zkomplikoval, buďte radostní. Znamená to, že si vás vesmír testuje, jestli jste silný jedinec.
A když tu hru s vesmírem začnete hrát, jednoho dne si najednou uvědomíte, že jste z krabice venku a jste spojeni s celým vesmírem. Jste tam, kde se přání uskutečňují.

Tím pravým úspěchem však není vystoupat po žebříku až na poslední příčku. Proč?
Protože tam čeká otázka: „A co teď?
Úspěch je najít spojení se svou duší a s vesmírem. Kde jsou skutečné a nadčasové hodnoty. Duchovní bohatství.

Ať jste na jakékoliv příčce úspěchu, nejdůležitější otázka je: „Na čem opravdu záleží?“

Život bude přinášet stále nové výzvy, ale člověk je jako strom. Když má pevné kořeny, žádná bouře ho neporazí.

„Pokud podlehneš svému strachu, přestaneš slyšet hlas svého srdce.“ Paolo Coelho

Tak vidíte, žádné strachy, odvážně vpřed a na výzvy se dívejte s veselým optimismem.

Já vím, je to někdy hóódně těžké, ale nezapomeňte, že nám vesmír k výzvám přidal i víru.
A splní se to, čemu doopravdy celým srdcem věříme. ❤️

Ale póózor na výzvy…😍
P.S. Asi před sedmi lety jsem se rozhodla, že nechám vyrobit pro děti krásnou plyšovovou hračku. S kterou si budou děti hrát i usínat a něco si přát. Měl to být anděl v barevném rozlišení pro holčičky a pro chlapečky.
Čím vším jsem si prošla a jak to dopadlo, jsem napsala v jednom z mých příběhů, v ebooku Andělský tanec emocí. 😍❤️⬇️
https://milenamachurova.cz/ebook-andelsky-tanec-emoci 🧚‍♀️😍❤️

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře