Čapek, chřipka a zhmotňování.

Až si kritický počet lidí uvědomí, že počátek nemoci vzniká z myšlenkové formy destruktivní energie, tak dojde k záblesku osvícení a transformaci lidstva… a kurvid se zázrakem rozplyne jako pára nad hrncem.
Lidé by si měli uvědomit jednu věc, a to, jak funguje manipulace. Stačí dokola opakovat zdravému člověku, nedejbože nemocnému, že něco neviditelného, ohrožuje jeho zdraví. Dřív nebo později dochází k ovlivnění a zhmotnění nemoci u většiny lidí.
👉Z jednoduchého důvodu, který je vyjádřen známou Einstein rovnicí.
👉Pochopení éteru a živlů země, oheň, voda, vzduch.
👉Znalosti okultismu, magie, spirituality atd…
👉Důležité je uvědomění, že nic se v životě neděje „náhodou“ a taky – kde je zaměřená pozornost tam to roste.
👉A přesně tohle vlády dělají!!!
Ti, co to dělají záměrně, tak si na ně s předstihem, čerti brousí vidle.
Čerti už jsou teď hodně nasr*ní, že jim nařizují roušky…ha ha ha ….to je pokus o další vtip roku 2020…
A ti, co jsou taky nesvéprávní a levá ruka neví, co dělá pravá, by mohli zkusit osvěžit mozkové závity.
Možná by se jim mohlo podařit vypustit ze sebe něco, co má logiku a dává smysl.
Krásně to vyjádřil Karel Čapek už v roce 1931!!!
Tak se už dostala i k nám, sice s jistým zpožděním a zatím jen poskrovnu, ale ani v ohledu chřipky jsme tedy nezůstali za Evropou. Nuže, je tudíž na místě udělit nemocným, zdravým a zejména těm, kdo se chřipky bojí, několik ne sice odborných rad, ale dobře míněných rad:
1. Jakmile poznáte, že je vám nějak divně, a jakmile na sobě zjistíte horečku, zůstaňte doma a vlezte si do postele, ale hlavně nechoďte mezi lidi a nedýchejte jim pod nos, hekajíce a bědujíce, že máte chřipku. Každý kdo svým bližním naříká, že má chřipku, zaslouží jednu do zad, ne proto, že je vůbec protiva, ale proto, že chřipku nebo rýmu roznáší.
2. Když už marodíte, vemte si dobrou knížku a čtěte, abyste aspoň nestonali nadarmo.
3. Posléze neříkejte každé rýmě, kašli, angíně, katarům, bolení hlavy a jiným svízelům, že je to chřipka. Zbytečně jí tím děláte reklamu a ztěžujete život všem hypochondrům, kteří náhodou ještě kašel nebo rýmu nemají a bojí se skoro dýchat, aby nevdechli nějakého Pfeifferova bacila nebo jaký neřád.
Čím míň se bude o chřipce povídat, tím dřív přejde – už z nedostatku veřejného zájmu.
Mějte se krásně. 🥰❤️😍
S láskou Milena❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře