Blues průseru

Největší průser člověka je popírat, lhát, okecávat, předstírat, zatloukat, druhým i sám sobě. Nepřiznat pravdu.

Milióny sdílených šťastných obličejů na facebooku, pozitivně naladěných lidí a v pozadí fotek to často vibruje zoufalstvím a strachem, ať nikdo nepozná, jak to má doopravdy, ve skutečnosti.

Kolik nesmyslů lidi sdílí, aniž to tuší. Koho může zajímat, že měl někdo na oběd čočku s mákem, nebo že dnes se někdo zrovna nudí,už je skoro večer a co s tím má dělat.

Když se jedná o šťastné obličeje a šťastné talíře, to by se dalo přežít, ale jak mi ukázal kamarád na svém mobilu, skáčou mu na zeď holé kroutící zadky v tangách, nevím, je to pro mě záhadou, možná to bude tím, že má atraktivní název na profilu a holky chtějí zaujmout nebo se vyvdat.
On proti tomu nic nemá, teda proti koukání, evidentně se mu to líbí a když jedněm prsám dal palec a napsal super, tak mu hezky poděkovala. Jestli to někoho výrazně obohatí, no nevím.

Nic proti, ale já jsem vděčná za svou sebeúctu, sebevědomí, sebereflexi, sebedůvěru…milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka

Ale k věci. Tohle mi přijde jako velká existeční krize. Technologie přinesly psychoproblémy. Internet jako zdroj informací a zároveň zdroj nejistoty, pochybností a úzkostí.

Popírat negativní emoce je blues průseru. A ten už se začíná roztékat po sociálních sítích.
Zatloukání negativních emocí je tanec v pekle. Je otázkou času, kdy člověka utancují k smrti.

Jediné východisko z pekla je, pokud to právě teď v životě stojí za hov.o, tak to nejzdravější a nejpravdivější je, si to přiznat. A přestat lhát, že je pravda to, co pravda není.Přestat si mumlat pozitivní věty, že je všecko v pořádku, když to tak není. Pro emocionální zdraví je prospěšné se raději zdravě nasr.t!

Popírání negativity je udržování problémů a ne jejich řešení.

A rozřešení ze zamotané sítě omylů, lží a problémů je rovnice:
1. přestat popírat problém a
2. vyřešit problém… to se rovná…
3. vytvořit pocit štěstí.

Tady je něco více o Tajemství štěstí
milenamachurova.cz/tajemstvi-o-stesti

Co si o tom myslíte vy?
Pokud se bude chtít vyjádřit žena s kroutícím holým zadkem, je jasné, že nic zábavného to pro mě asi nebude😀i když, kdo ví, koneckonců mě pobaví hodně věcí a třeba se dozvím něco nového, co mě obohatí.

Tak pa a krásný den…já jdu nacvičovat vrtění zadkem v tangách, musím na to přijít, o co tady jde…😀😍😉

S láskou Milena❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře