Magický vir

Magický vir.

Když se rozkradou peníze lidem, tak je potřeba najít magickou výmluvu.

…Důchodový a penzijní fond je pravděpodobně na mizině, tak tedy opíchejte ty důchodce! Jako první berte nad 80 let. Tam smrt nikoho nepřekvapí.

Koblihy už dostali, tak teď dostanou poslední pomazání…

………………………………………………………………………………………..

O co tady jde? Peníze a moc?

Co jsou peníze? Nebe nebo peklo?

Co je to mít moc?

………………………………………………………

…Od středy se PES počítá jinak. Bude víc odpovídat realitě…

No ty kokos…to nebyla realita? Ku*va, tak co to bylo?

Všecko je zkreslené… a co ty „spolehlivé“ data z nemocnice?

Když doktoři berou úplatky všema deseti. Umřel na zlomeninu nohy?  Napiš do kolonky kurvid, pojišťovna ti to dobře zaplatí.

Zrovna se dnes odhalila můj bože, stará známá věc, že doktoři předepisují léky farmamafie, za které dostávají úplatky. Dostaneš lék na základě rozhodnutí: ne dobrý pro tebe, ale dobrý pro doktora.

Co to máme za zkreslené testy? Konečně začíná svítat pravda ven? Jen ti babráci se v těch lžích válejí a neví už co říct. Myslí si, že je to jen tak, vyhrabat se z bažiny.

Takže jaká data zveřejňují z nemocnic? Ukázky dat z těch podplacených nebo reálných nebo fiktivních?

Jděte už, víte kam, se svými podvody s čísly, zahráváte si se smrtí, doplatíte na to!

……………………………………

Seznamová informace:

Protiepidemický index PES se od středy začne počítat jinak. Už nebude zohledňovat procento nově odhalených nakažených, které je zkresleno plošným antigenním testováním. Nově by naopak měl započítat více dat z nemocnic. Šéf resortu Jan Blatný (za ANO) původně změnu metodiky avizoval k začátku roku, rozhodl se ale změny nejprve představit vládě.

Rizikový index protiepidemického systému PES odpovídá již sedmý den nejpřísnějšímu, pátém stupni pohotovosti. Zavřená je tak většina obchodů a služeb. Platí noční zákaz vycházení i zákaz pití alkoholu na veřejnosti.

………………………………………………………

A opět opakuji…jděte už do prdele s vaším psem, zavřete si ho doma a nepouštějte ven!

Je to nebezpečný debil, který obtěžuje a škodí lidem!

Dejte jediný důkaz založený na pravdě, proč nemůžou mít lidé otevřené obchody, proč nemůžou večer vycházet ven, proč nemůžou pít alkohol na veřejnosti! Co je to za pokrytectví a lži?

Jediný pravdivý důkaz!

Lži o pandemií nejsou důkaz!!!

…………………………………………………………..

Jak řekla Catherine Austine Fittsová: Neviditelní nepřátelé jsou vždy žádoucí, zejména pokud lidi vystraší… pokud v lidech dokážete vyvolat dostatečný strach, lidé budou potřebovat vládu, aby je ochránila před neviditelným nepřítelem.

Jaký skutečný efekt mají lockdowny? To, co se děje… Zákonu PATRIOT Act jsem říkávala zákon o koncentraci a řízení toku peněz. Tohle je velmi podobný proces. Snažíte se dramaticky centralizovat ekonomickou a politickou moc. Uvedu vám příklad. Na hlavní ulici v komunitě máme 100 malých podniků. Označíte je za nepotřebné, uzavřete je, Amazon, Walmart a velké supermarkety najednou mohou přijít a odebrat veškerý tržní podíl. Mezitím ti z hlavní ulice musí nadále splácet svoje kreditní karty nebo hypotéky, takže jsou uvězněni v dluhu. A zoufale se snaží získat peníze, aby pokryli svůj dluh a dennodenní výdaje.

……………………………………………………………..

Jsou tady psi a řádní podvraťáci, kteří ukazují své zuby, aby se jich lidé báli.

Brzy si je vylámou, přijde čas, kdy skončí bezzubí!

………………………………………………………………….

Už teď tady máme vypínání a zapínání peněz.

Co mají v plánu?

Dát lidem čipy a zdroj peněz by byl uvnitř těla?

Jako bezkontaktní karta?

Jasně lidi to bude hodně bavit.

(Už teď platí přiložením ruky s báječnými hodinkami, které jsou tolik, tolik chytré…až jednoho dne lidi přečůrají i blbé hodinky).

A když nebudou poslouchat, tak už nemusí posílat na lidi psa, ale jednoduše je vypnou. Bez peněz to nedají. Jestě budou prosit, abyste je zapli.

Možná můžete zapínat podle potřeby: karty, hodinky, lidi…

Pevně doufám, že to bude většina, která vám tyhle hovinky pardon novinky, žrát nebude.

To celé je zločin a transhumanismus!

Nepotřebujeme vládu, aby lidi chránila od neviditelného nepřítele!

Potřebujeme slušné lidi, aby nás chránili od vlády!

………………………………………………

Technokracie, do které nás tlačí, se nazývá transhumanismus. V podstatě použijete injekce, kterými do těla dostanete materiál, který tvoří obdobu operačního systému. Všichni znají, že počítače mají operační systém jako Windows, který Microsoftu a řadě dalším hráčům dává zadní dveře do vašeho počítače a každý měsíc, dva nebo tři si ho musíte aktualizovat, protože existují „viry”… jsme zpět u magického viru, který dokáže vyřešit všechny problémy. Tohle je podobný systém pro vaše tělo.

Koukněte na video zde:

Planetární lockdown – rozhovor s Catherine Austine Fittsovou o současné situaci

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře