Životní rovnováha

Život je jako jízda na kole, chcete-li si udržet rovnováhu, musíte byt stále v pohybu. Albert Einstein

Životní rovnováha je jako jízda na kole. Při hledání rovnováhy ze začátku emočně balancujete a převažujete z jedné strany na druhou. Až získáte jistotu a ovládnete kolo( emoce), soustředíte se na cestu vpřed a ladíte se stále na rovnováhu. Pokud se nakláníte k jedné nebo druhé straně a nesoustředíte se, ztratíte balanc.
Je dobré naučit se padat, protože pokud si nedáte pozor, je jedno jestli spadnete na levou nebo pravou stranu, je velká pravděpodobnost, že si člověk natluče. Na těle i na duši.

Nejdůležitější v životě je nevzdávat se…stokrát můžeš spadnout, ale podstatné je, neházet naděje do propasti smutku. Ale naskočit zpátky na kolo a i kdybys na to byl úplně sám, pokračovat vpřed.
Časem po cestě zjistíš, že ta rovnováha, kterou si hledal a nalezl je přímo božská a pochopíš, že všechny tvoje pády měly svůj podstatný smysl. 😘❤️🌠🚴🏻‍♀️

Mějte se krásně 😍🕉

S láskou Milena ❤️😍❤️

Rovnováhu můžete najít taky zde: ⬇️

https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka ❤️🤩💓🚴‍♀️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře